Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen idokozonkent csalonapoz...

Milyen idokozonkent csalonapozzak?

Figyelt kérdés
En heti egyszer szoktam igaz akkor is csak csaloetkezest 1300-1450 kcallal,ez igy jo hizni fogok tole? Elvileg ha 2000 kcal alatt csalok akkor nincs “felesleges” kcal és nincs mibol hizzak , ez így van? Mert vegulis nem eszem kaloriatobbletben ,mert 1700 lenne kb az idealis. Sulyt tartok.

2021. okt. 29. 21:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te nagyon egyszerű vagy (szépen fogalmazva) 😁 Nem, nem csak a 800 kalóriád miatt, iszonyat primitíven nyilvánulsz meg. Erről a mennyiségről meg annyit, hogy majd az orvosokra valóban kénytelen leszel hallgatni. Legalább 1200 Kcalt egyél, az az ajánlott minimum, ennyitől nem leszel hájpacni,de még 1700 Kcal-tól sem lesz hájpacni egy egészséges ember. Te pedig ha valóban elkezdesz hízni 800 Kcal felett, akkor fordulj orvoshoz, mert valószínűleg hormon problémáid vannak, és később a levegőtől is hitnk
2021. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
Szóval, a levegőtől is hízni fogsz, ha nem kezelik.
2021. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy hízok 800 kcallal? 3 kgt hiztam ,tavaly,amikor teltol egeszen tavaszig minden nap 3000 kcalt ettem,es akkor is csak osszesen kb fel ev alatt 3 kgt,mostmar osszeszukult a gyomrom,tehat csalonapokon (regen egesz napokat tartottam) is csak 2000et tudtam enni,mar attol is rosszul voltam. Ezzel azt akarom mondani,hogy nem vagyok hizekony ,mert szerintem fel ev alatt napi 3000 (plusz udito kb 1 liter kola naponta ) kcallal 3 kg az keves. De en azota amiota elkeztem kaloriatszamlalni,azota hiaba tudom hogy nem hiznak 1300 kcaltol ,megis ott van az a mi van ha.
2021. okt. 30. 12:50
 34/66 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el szakemberhez, dietetikushoz? Ő megmondaná neked, hogy eddig hibáztál-e és hogy hogyan folytasd.
2021. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem,hogy egy mas mondja meg mennyit egyek. O is ember,hiaba ez a szakmaja,tanulta ezt,ettol fuggetlenul tevedhet ,es ugye nem o fog meghizni :)
2021. okt. 30. 13:30
 36/66 anonim ***** válasza:
100%
lol
2021. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:
Mi ezen olyan vicces?☺️☺️
2021. okt. 30. 13:49
 38/66 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire önfejű vagy, hogy egy ilyen dologban a hülyeségedre hallgatsz inkább, mint tudományos tényekre (ami szintén nagyon primitív gondolkodásra utal egyébként), akkor ne tegyél fel kérdést. Ha senki más nem érdekel, csak a saját véleményed, el tudod dönteni, hogy hibáztál e, nem? :) Ha már hülye vagy, legyél önazonos legalább. Szép napot!
2021. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, nem akarod hogy más mondja meg mit és mennyit egyél : DDD Akkor azt miért akarod, hogy más mondja meg hogy hibáztál e?
2021. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kellene ilyen szavakkal dobálóznod,hogy primitív vagy hogy hülye,én úgy emlékszem egyszer sem személyeskedtem veled,tök normális voltam,legyszives te is tegyél így. Attól,hogy más a gondolkodásunk,illetve én mást tartok fontosnak és elővigyázatos vagyok (talán túlságosan is) de ez még nem azt jelenti,hogy hülye vagyok. Csak egyszerűen “félek” a tudományos tényre hallgatni (tudom ez nagyon önfejű,de hazudnék ha azt mondanám,hogy hallgatok rá nyugodt szívvel) mert rettegek a hízástól. Ettől még senki sem hülye.
2021. okt. 30. 14:22
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!