Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen idokozonkent csalonapoz...

Milyen idokozonkent csalonapozzak?

Figyelt kérdés
En heti egyszer szoktam igaz akkor is csak csaloetkezest 1300-1450 kcallal,ez igy jo hizni fogok tole? Elvileg ha 2000 kcal alatt csalok akkor nincs “felesleges” kcal és nincs mibol hizzak , ez így van? Mert vegulis nem eszem kaloriatobbletben ,mert 1700 lenne kb az idealis. Sulyt tartok.

2021. okt. 29. 21:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, ez az ember nem makacs, hanem kibas*ott h*lye.
2021. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:
39-es,azért mert az nem tanács,hanem válasz. Attól,hogy valaki azt mondja emeljek kalóriát ,tegyük fel megteszem ,rámjön x kg. Viszont attól,hogy elmondja valaki,hogy hibáztam e ,nem lesz semmi problémám.
2021. okt. 30. 14:24
 43/66 A kérdező kommentje:
Teged is megneveltek otthon,kedves 41-es. Szépen beszélsz :)
2021. okt. 30. 14:25
 44/66 A kérdező kommentje:
Ennyiből az összes evészavaros hülye😂
2021. okt. 30. 14:26
 45/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az összes evészavaros beteg ember, ahogy te is. Nem (csak) makacs meg önfejű, ahogy te állítod, hanem súlyos mentális beteg. Te is, igen. Aki tudja az agyával, hogy 1700-2000 kalóriával nem hízik, de itt pattog, hogy ő a dietetikusnak se hinné el, hogy ehet 1300-at, az bizony vagy hülye, vagy beteg. Mielőbbi gyógyulást kívánok, remélhetőleg a szerveid leállásáig nem jutsz el, de nagyon jó úton haladsz, ha továbbra sem fogadsz el semmilyen segítséget.
2021. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem hallgatsz arra sem, hogy menjél pszichológushoz, nagy bajok vannak veled, de a te dolgod. Tudományos tényekre nem hallgatsz, mert nincs kedved hozzá😂 Megáll az ész.


2+2 nálad nyilvánvalóan a biztonság kedvéért 3, mert mi van, ha 4 az már sok (5 meg aztán durva túlzás, szóval legyen 3).

2021. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:
Azért ennyiből megállapítanu egy ember intelligencia szintjét, az már sok. Ezt normálisan is le lehetett volna írni,nem a kutyád és nem is a haverod vagyok. Teljesen más téma az étrend és a matek. Nem tudom miért hoztad össze a kettőt,elég jó tanuló vagyok,de ez most nem lényeges. Amint látod nem vagyok analfabéta,tudok írni,olvasni,számolni és a többi dolgot ami az alapműveltséghez kell. Nem értem ezt a személyeskedést tényleg,és azt sem,hogy egyes emberek miért idegesítik ennyire fel magukat,tegyél egy szívességet mindenkinek,vegyél be kérlek egy frontint,nehogy valami bajod legyen🤍☺️
2021. okt. 30. 14:49
 48/66 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érted miért hoztam fel a matekot, az kár. De nem baj.

Písz :)

2021. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ez így igaz, akkor felesleges volt kérdésed, hiszen akkor itt írhat bárki bármit, az csak szájtépés lesz.

.

Ha elhatározásod szilárd és ésszerűnek tartod, miért akarsz csalni végrehajtásában? Így könnyen azt éred el, hogy a mostani lesz csalónapod, és amit most 'csalónapnak' nevezel, az lesz az általános.

2021. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:
NEM Akarok csalni,csak kivancsi voltam,hogy milyen idokozonkent KENE de nem fogok,csalni
2021. okt. 30. 16:24
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!