Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen idokozonkent csalonapoz...

Milyen idokozonkent csalonapozzak?

Figyelt kérdés
En heti egyszer szoktam igaz akkor is csak csaloetkezest 1300-1450 kcallal,ez igy jo hizni fogok tole? Elvileg ha 2000 kcal alatt csalok akkor nincs “felesleges” kcal és nincs mibol hizzak , ez így van? Mert vegulis nem eszem kaloriatobbletben ,mert 1700 lenne kb az idealis. Sulyt tartok.

2021. okt. 29. 21:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:
Nem eltűnni akarok,hanem csak nem szeretnék undorító hájpacni lenni :) szerintem Ti sem. Ha nem érdekel akkor kérlek,hogy ne válaszolj a kérdésre vagy hagyd figyelmen kívül. Az más ha én azt mondom,hogy nem erdekel,mert akkor bizonyára nem a kerdesre válaszoltatok. De ha te mondod más kérdése alatt,hát akkor miért vagy itt?
2021. okt. 30. 09:35
 22/66 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap, az a biztos!
2021. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
100%
A 2 között (800 kcal-hájpacni) van egy egészséges út és test, de te ezt sajnos még nem ismered. Majd a dokik megismertetik veled előbb-utóbb. Sok szerencsét!
2021. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szoktam senkire sem hallgatni,ez velem jar,ilyen a szemelyisegem"

Akkor mégis minek írsz ki egy kérdést, ahol mások véleményét kérdezed?? Hát akkor menj a saját fejed után. Te magad mondtad, hogy mindenképp beszünteted a csalónapokat. Akkor végképp nem mindegy, hogy ki szerint hibáztál/hibázol és ki szerint nem? Úgyis csak azt hallod, meg, amit szeretnél, és úgyis a saját fejed után fogsz menni. Ennyi. Az egész kérdés fölösleges.

2021. okt. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
Bocsi, 22 vagyok. Elolvastam a válaszokat. Hááát nem oktatlak, mert téged felesleges bárki oktasson vagy tudást verjen a fejedbe, mert nehéz lesz. Csak annyit kérdésem van, hogy miért kérdezel rá más véleményére? Visszaigazolást vártál, hogy heti 1 nap legyen? Még mindig tartom magam az előzőleg írt válaszomhoz, miszerint minden nap legyen egy kicsit "csalónap"! Viszonylag sok szépen megfogalmazott, kedvesen puhatolózó választ kaptál az étrended esetleges hibáiról. Ennek ellenére nem érdekel a kérdésedre adott válasz, mert úgyis neked lesz igazad. Igazán megspóroltál volna magadnak és másnak is sok fontos percet, amit más arra szánt, hogy neked teljesen jó (!) szándékból tanácsot adjon! Igazából, ha ezt látod jónak, akkor csináld! Úgyis a magad feje után mész, ahogy írtad. De csak remélni tudom, hogy van melletted a családban egy felelősségteljes felnőtt, aki minél hamarabb észreveszi az esetlegesen felmerülő problémákat. (Bármi is legyen az) Sok sikert kívánok a továbbiakban!
2021. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
Azért kérdezek rá,hogy tudjam,hogy eddig hibáztam e. Az már eldőlt,hogy nem lesz több cheat day,nem is ez volt a kérdés sem pedig az,hogy jó e vagy egészséges e az etrendem,mert tudom, hogy nem az,nem kell vagy 500x leírni. Nem visszaigazolást várok mert tudom,hogy rengeteg a heti egy csalónap,csak választ arra,hogy eddig el e rontottam,és ha igen akkor hogy javítsam ki. Nem élettani tanàcsokert jöttem,de ez már remèlem kiderült.☺️
2021. okt. 30. 10:05
 27/66 anonim ***** válasza:
100%

Igen, eddig mindenben hibáztál. Egyél napi 1 almát és akkor kijavítod ezt a sok csaló napot. Ez a válasz megteszi?

Én is remélem, hogy van körülötted értelmes ember, aki felismeri a problémádat és intézkedik, amint tud.

2021. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
100%
Igen hibáztál, úgy tudod kijavítani, ha felkeresel egy dietetikus és persze meg is fogadod a tanácsait.
2021. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 A kérdező kommentje:
És miben hibáztam,el tudnád mondani? Sokat segítene.
2021. okt. 30. 10:26
 30/66 anonim ***** válasza:
100%
Én maximum a véleményem tudnám elmondani, de azt sem fogom, mert nem tűnik számomra egészségesnek az étellel/ evéssel/ önértékeléssel kapcsolatos gondolataid, meggyőződéseid, ebből kifolyólag pedig nem tartom valószínűnek, hogy lenne bármi értelme erre szót és időt vesztegetni. Viszont ha felkeresel egy szakembert és elfogadod a tényt, hogy szakember lévén, ő csak jobban ért a témához, mint akármelyikünk, akkor sokat tudna neked segíteni egy a céljaidnak ÉS az egészségednek IS megfelelő étrend kialakításával
2021. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!