Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen idokozonkent csalonapoz...

Milyen idokozonkent csalonapozzak?

Figyelt kérdés
En heti egyszer szoktam igaz akkor is csak csaloetkezest 1300-1450 kcallal,ez igy jo hizni fogok tole? Elvileg ha 2000 kcal alatt csalok akkor nincs “felesleges” kcal és nincs mibol hizzak , ez így van? Mert vegulis nem eszem kaloriatobbletben ,mert 1700 lenne kb az idealis. Sulyt tartok.

2021. okt. 29. 21:24
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, napi 1500 Kcalt eszem, így fogytam le.. Előtte sem voltam kövér, csak engem zavart, mert én is jobban szeretek sovány lenni, szóval nem, nem vagyok sem hájpacni, sem irigy :)))
2021. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
100%
A kis evészavaros agyadban létezik csak az, hogy vagy éhezel, vagy folyton aggódsz a hízás miatt. 2,5x annyit eszem, mint te, mégis vékony vagyok, sőt még nagyon lassan így is fogyok, pedig a párom szinte könyörög, hogy többet már ne. Nem irigy rád senki. Eleinte többen próbáltunk segíteni, de teljesen elutasító, ráadásul borzasztóan fellengzős vagy. Kár volt kiírnod a kérdést.
2021. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor tévedtem. Így viszont akkor Gratulálok a fogyáshoz.
2021. okt. 30. 18:52
 64/66 A kérdező kommentje:
62-es ez így igaz,kár volt. Mert semmivel sem vagyok ettől előrébb,csak el lettem hordva,ugyhogy igen az volt.
2021. okt. 30. 18:55
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok aki lefogyott 1500 kalóriaval..Először is köszi!

A te 800ad tényleg nagyon kevés, és rosszul gondolod ezt az egészet, viszont nem bántalak mert én ugyan így voltam, kicsit még mindig hasonlóan.. Először alig mertem még 1200-ra is emelni, és nem értem magam miért félek ennyire a hízástól, mindig vékonyabb alkatú voltam, de sajnos csak akkor érzem jól magam ha sovány vagyok. Örök küzdelem, de kicsit már sikerült változnom és nornalisabban látnom a dolgokat. Viszont a lelkiismeret furdalás most is gyakran elő jön.

2021. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim válasza:
100%

Akkor eszem és annyit, amennyit akarok, és legkevésbé se érdekelnek a számok. Kiegyensúlyozott és stabil életmódban hiszek, amihez megfelelő életkörülmény kell. Ilyen mellett tök mindegy 1-1 alkalommal telezabálom-e magam, meg se kottyan. Én csak attól félek, hogy félnem kelljen az evéstől, így hát a csalónap fogalmát értelmezlennek látom.

Bocsi, lehet tök más egyéniségek vagyunk. Ám nekem jó így, jól tudom érezni magam.

2021. nov. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!