Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan fogyjak le, ha iszonyat...

Hogyan fogyjak le, ha iszonyatosan gyenge vagyok?

Figyelt kérdés
Nyár végére szeretnék lefogyni, mert jelenleg 170 cm és 72 kg vagyok, ami nagyon sok :( 55 kg-ra szeretnék lefogyni. A problémám csak az, hogy egy kg kb 7700 kcal-nak felel meg, legalábbis a google szerint, javítsatok ki, ha butaságot mondok. Kiszámoltam online kalkulátorral, hogy 1500 kcalt égetek el naponta úgymond azzal hogy élek, és 1800 a napi szükségletem. Szóval maximum 300 kcal deficitet tudok generálni, ha egészséges szeretnék maradni, de ennyivel az életben nem fogyok le, szóval muszáj sportolnom mellé valamit. Ezzel csak az a gond, hogy iszonyatosan gyenge vagyok, futni kb 2 percig tudok, biciklizni talán fél órát folyamatosan egyenes terepen... Tehát nem tudok annyit mozogni, hogy normális mennyiségű kalóriát égessek el. Ilyenkor mi van? Keressek egy edzőtervet, és építsek izmot, hogy többet tudjak edzeni? Más utat nem látok, de ezt meg eléggé kínszenvedésnek érzem... Persze megéri, de attól nem lesz kevésbé fájdalmas. Tényleg nincs semmi más út?

2023. máj. 5. 17:32
1 2
 11/12 NTBS ***** válasza:
42%
Akaraterő.
2023. máj. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
63%
55kg kevés a 170cmhez.
2023. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!