Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iszonyatosan bezabáltam, mit...

Iszonyatosan bezabáltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 kilót leadtam már, de ennyire még soha nem ettem be. A 'bezabálás' is max. olyan 1500 kalória volt nálam szar kajákból. Ma viszont szerintem olyan 2500-3000-et tuti megettem. Bűntudatom van, és szarul is vagyok. Fogalmam sincs mi történt, de ma egész nap rohadtul kívántam az édességet, és olyan 6-ig tudtam ellenállni neki. Amúgy olyan 900-1100 kcal körül eszek, ahogy kijön. Mostanában viszont elhagytam a sportot, de holnaptól tuti visszatérek rá..


Viszont most mit tegyek? Rohadt bűntudatom van, és félek, hogy most nagyon sokat fogok hízni. Szerintetek ha holnap mozgok és nagyon figyelek, akkor vasárnapra lemegy ez a +?



2014. febr. 21. 19:42
1 2
 1/15 anonim válasza:
20%
kakilj,sokat! :)
2014. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%
Lasd be, hogy nem vagy melto az eletre es cselekedj ennek megfeleloen.
2014. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem azért,mert egyszer bezabáltál, nem fogsz meghízni. Egy nap alatt nem lehet rengeteget hízni, vagy fogyni. Természetesen azért ezt ne mondogasd annyit magadnak, mert akkor könnyen visszaszoksz, hogy na most csak egy picit és ezt minden nap. (csak azért mondom mert én ilyen vagyok:$)

Akár javaslom,hogy menjél el futni egyet, akkor biztosan jobban érzed majd magad, és ha holnap és vasárnap is edzel,akkor biztosan nem fog semmi látszani belőle:)

2014. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az lesz, hogy holnaptól még jobban odafigyelek, és többet edzek. Csak annyira szar, úgy érzem mintha legalább egy heti 'munkámat' 2 óra alatt tönkre vágtam volna..
2014. febr. 21. 19:49
 5/15 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy nem hánytatom meg magam... Amúgy is rohadt hányós vagyok, szenvedek is vele a szarabb időszakokban, nem akarok még direkt rásegíteni. Anyám szívbajt is kapna, ha meglátná, hogy itt pálinkázok a gép előtt :DD
2014. febr. 21. 19:50
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is volt mostanaban egy ilyen napom, bar en csak zsömlet meg pekarut kivantam este, mint allat. Masnap megjött. Szoval annak tudtam be. Holnap probalj meg keveset enni, (bar en masnap semmit nem kivantam...), aztan edzeni. Van ilyen, nem döl össze a vilag. :)
2014. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ma sajnos én is.. gyere, szenvedjünk együtt!
2014. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy napi lazulástól nem fogsz visszahízni... ha nagyon bűntudatod van, akkor kocogj egy órát, aztán kész.
2014. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Nehogy meghánytasd magad, vagy nehogy bármilyen természetellenes úton próbálj tőle megszabadulni!

Nem kell megvonni a finom ételeket a mindennapokban, csak csökkenteni, így nem lesz az, hogy hirtelen rohamok törnek Rád. :)

2014. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, nem történt semmi.

De ami tanulság, nem koplalni kell, hanem enni normálisan minimum!!!! 1200 kcal-1500 kcal.

Ha meg édességet kívánsz akkor abból.

2014. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!