Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon keveset eszem?

Nagyon keveset eszem?

Figyelt kérdés
Általában hajnalban megeszek 60 gramm mogyoróvajat, aztán egésznap nem eszek semmit, csak este 8-kor, 120 gramm csirkemellt, salátával, 100 gramm natúr joghurttal, meg egy protein pudingot.

márc. 18. 03:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. És nem azért eszem ilyen keveset, mert nincs pénzem egészséges ételre, ugyanis ha nem lenne, akkor nyilván nem mogyoróvajat, és protein pudingot ennék. Igazából azért eszem így, mert régebben annyit ehettem, amennyit akartam, és nem híztam semmit. Viszont mióta betöltöttem a 25-öt(most leszek 26), azóta sajnos nagyon hízékony lettem, híztam is 20 kg-ot, amit nagyon nehezen adtam le, és szószerint úgy kell étkeznem, mint egy manokennek, mindent mérnem kell, mert ha 2-3 napig félreeszek, már érzem magamon, hogy híztam, és nem ér össze a nadrág.
márc. 18. 17:34
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon keveset eszel.nem egészséges
márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
#20: jól sejtettem, hogy Magyarország legsötétebb vidékéről vagy... (te vetetted ide a 9-es és 11-es válaszokat is, ugye?) Olyan csóresz lehetsz, hogy a nyomorult nyírségi falucskád szélére jársz ki csalánt meg pitypangot legelni. De a létminimum alatti/körüli tengődésed ellenére azért a fidesz-kdnp szavazója vagy, ugye?
márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%
A kérdező helyében én elmennék 2-3 obezitológus és/vagy endokrinológus szakorvoshoz, és megkérdezném tőlük, hogy miért válhattam ennyire hízékonnyá.
márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!