Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hónapok óta stagnál a fogyásom...

Hónapok óta stagnál a fogyásom. Lehetséges, hogy túl nagy volt a deficitem és a szervezetem hozzászokott ehhez?

Figyelt kérdés
24 kiló fogyás után teljesen megállt a mérleg. A kalkulátorok szerint jelenleg 2700 kalória körül lenne az alapanyagcserém, én kb 2000 kcalt eszem egy nap és erre még edzek is heti ötöt. A fogyás teljesen megállt, én attól félek, hogy túlságosan sokáig nagy volt a deficit és lelassult az anyagcserém, valamint hozzászokott a túl alacsony kalóriához. Ilyenkor mi a megoldás? Két hétig egyek 2700-3000 kcalt és folytassam az edzést, majd csökkentsem újra? Járt már így valaki?

márc. 18. 17:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

184 centiméter magas vagyok, kimaradt.


Az izommal kapcsolatban igaz lenne, de több hónapnyi stagnálást ugyanazon a súlyon az izomnövekedés nem okozna.

márc. 20. 08:24
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nem fogyasztunk zsíros ételeket, vagy étolajban sütött dolgokat, akkor elvileg könnyebben beindul a fogyás, viszont nem biztos, hogy az erőnlétünket a csak zöldség, gyümölcs fogja tudni garantálni és biztosítani.
márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!