Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Én is...

Tudnátok segíteni? Én is csatlakozom a csinosodni vágyók népes táborához, ám nekem szerencsére nem több esetleg tíz kilóktól kellene megszabadulnom, hanem csak has-comb-fenék terén formálódni.

Figyelt kérdés
Az edzést már beiktattam, ám a táplálkozásomat is meg kellene valahogy reformálni ha jól tévedek. Ezt én meg is tettem ám sajnos elég bután, ugyan is az abonettel zöldségekkel és gyümölcsökkel plusz normális ebédedel végig küszködött nap végére rosszul lettem az éhségtől szédültem hányingerem lett és este ennem kellett. Nos számomra egyértelmű hogy valamit rosszul csináltam, de mit ehetnék amitől nem halok éhen mégis laktat és nem hízlal?
2014. márc. 7. 20:59
 1/5 anonim válasza:

lehet azért voltál rosszul mert nem szokott hozzá a szervezeted a hirtelen kevés mennyiségű ételhez

de egyébként fontos hogy a nap folyamán sokszor étkezzünk,többször keveset!!

2014. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az addig oké, hogy többször kevesebbet, de mi az a kevesebb? mert ha ez gyümölcs, akkor attól én még éhen maradok :D
2014. márc. 7. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem tudom, én ha mozgok utána nem is vagyok annyira éhes, lehet jobban rá kéne húzni.
2014. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a kalóriaszámlálást ajánlanám neked. Akkor normális étrendhez tartozó kajákat is ehetsz és nem kell éheztetned magad. Én ezt az oldalt használom.

www.kaóriabázis.hu

Mindent be tudsz rajta állítani személyreszabottan. :-)

2014. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uh ez jó :) köszi!
2014. márc. 8. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!