Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hizlalhat a zöldség?

Hizlalhat a zöldség?

Figyelt kérdés

Ha hatalmas adagot eszek belöle állandoan? Párolva(répa,karfiol,paradicsom,káposzta,padlizsán,tök,paprika..) Illetve sok gyümölcsnek számít 3körte,3alma,5kivi? Fogyokura alatt ehetem ezeket?

Még egy bugyuta kérdés,fél vögre kávéba hány tk kávékrémport tehetek?



2018. máj. 10. 13:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2018. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Van valami okod rá, hogy kerülöd a fehérjét? Nyilván van egy kicsi a zöldségekben, gyümölcsökben is, de ez így nagyon, nagyon kevés.
2018. máj. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, ez nagyon kevés fehérje - írtam először, de most már nem vagyok benne biztos, az egy fej karfiolban is lehet annyi, ami már megadja a napi igény felét, bár az aminosavprofilra sem árt vigyázni, a növényekre alapozó étrend már csak ilyen. Zsírt viszel be eleget? Az is fontos, csak nem kell belőle annyi, mint fehérjéből.

Mennyiségek nélkül nem tudok számolni neked, de 1500 kcal nem sok. Ez egy príma mennyiség egy normál, nem inaktív, nem túl kövér embernek fogyáshoz. Ránézésre nekem meglepő ez az 1500 kcal, mert kalóriaszegény vagy mini mennyiségű ételeket ettél, de rossz vagyok tippelésben, lemérve, beírva viszont ha ennyi jött ki, akkor ennyi.

Te is szereted a karfiolt? :) Én is nagyon, a ketogén diétámban nem győztem kerülni, mert rengeteg ch-t hozott volna, egy fej az nekem is teljesen OK mennyiség :D Akkor is, ha ez 500 kcalt jelent, mert nagy fej. De vannak sokkal apróbbak is.

2018. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Megpróbváltam beírni a kalóriabázisra. Ugye a recepteket nem ismerem, azt se, mennyi volt a padlizsánkrém, de nagyvonalúan adagolva és hatalmas karfiollal sem tudtam sokkal 1000 kal fölé rugdalni a dolgot (pedig a kávékrémpor és a kakaópor is dobott rajta). A fehérje 57 gramm, a zsír túl kevés, a ch persze az egekben. A kalóriamennyiséghez képest teljesen jól áll a fehérje.
2018. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem Norbi droid, sosem ettem ilyesmit.

Kondizom, testsúlykilóra számolok makrókat és ch ciklizálok edzéstől függően.

Aki kinéz valahogy a teremben, mind makrókat számol, nem balfaßkodik kalóriákkal.

De igenis nézd a ch-t, zöldségnél, gyümölcsnél egyaránt.

Amúgy nagyon gáz a kajád, látszik hogy totál fogalmatlan vagy.

A válaszadók is azok. Attól hogy fogynak és/vagy nem híznak, még nem lesz jó testük.

2018. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15. Nem mindenki akar Arnold Svájcinéger lenni. :)

Nekem ugyan nem jön be az angyonkondizott kockahasas, felfújt izmú "toljadafehérjét" típus, de ha neked ez jó, akkor csináld. Attól, hogy valaki másképp csinálja, nem kell felháborodni. Úgyhogy bocs, hogy a mi kertünkben nem ugyanolyan zöld a fű, mint a tiedben.


u.i. Igen, kalóriaszámoltam, makrókra odafigyeléssel, minimális mozgással fogytam. Azt mondják rám, hogy úgy nézek ki, mint aki sportol valamit. Ennyit a jó testről.

2018. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!