Hogy vegyem rá a pasimat, hogy akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom nem akar már több gyereket (neki van már 2), nekem egy sincs. A bibi csak az, hogy lassan 40 éves leszek 0,72-s AMH értékkel, inzulinrezisztenciával. Szeretem Őt, így nem szeretném elhagyni, Tőle szeretnék gyereket. Másrészt, ha el is hagynám, más pasit találni nagyjából fél év alatt, akibe beleszeretek és gyereket is akar, ami valószínűleg csak küzdelmesen jöhetne össze...A kapcsolatunk alatt már mondott olyat, hogy persze, lehet, aztán most megint azt, hogy nem, mert Ő már öreg hozzá (45 évesen nem akar pelenkázni). Tökre megértem az Ő álláspontját, de az enyém is érthető. Ő lenne kb az uccsó esélyem. Miért nem akar a világ legboldogabb nőjévé tenni?
2021. márc. 4. 05:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/101 anonim ***** válasza:
53%

"és akkor azt mondta csinál nekem gyereket, "


Bocs de ez annyira gáz. Nem tudom hogy tudnàl így gyereket szülni. Normális nő családot akar, nem azt hogy valaki gyereket csinaljon "neki". Egyáltalán mi az, hogy neked csinálna? Megszülöd és onnantól a te dolgod te felelősséged, ő meg rá se néz? És akkor neked ez így oké? Elég elkeserítő.

2021. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/101 anonim ***** válasza:
75%
Ha a kérdező spermabankba megy, a párja semmilyen anyagot nem tesz sehová...
2021. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/101 A kérdező kommentje:

92/ pontosan.De ez sem tenne boldoggá.Az tenne boldoggá, ha próbálkoznank természetes úton és lesz, ami lesz. De ez nem opció.Egy opció van.

Külön megyünk és egyedül maradok.Nem szeretnék màr csalódi többet.A gyerek kérdés îgy is, úgy is off.

2021. márc. 7. 15:30
 94/101 A kérdező kommentje:
És persze, próbálok megbocsátani magamnak, hogy erről lemaradtam.
2021. márc. 7. 21:06
 95/101 anonim ***** válasza:
68%
Valamiért kérdező én azt érzem nem is a megoldást keresed, csak sajnáltatod magad
2021. márc. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/101 A kérdező kommentje:

95-A megoldási alternatívák egyike sem tetszik, mert Tőle akartam gyereket. Másik pasit nincs idő keresni, de már ezt is tök szánalmas kimondani, hogy időnyomás alatt kell pasit találi. A spermabank ötlet nem tetszik.


Ja, sajnáltatom magam :D


Amúgy meg, ez nem a kérdésemre a válasz, hogy sajnáltatom magam.

2021. márc. 8. 08:42
 97/101 anonim ***** válasza:
26%
De mit vársz mit csináljunk veled? Ott hagyni nem akarod, kész tények elé nem állítod, gyanítom meg se mered neki mondani hogy te mit szeretnél mert félsz hogy akkor elhagy. Akkor éld le az életed második felét boldogtalanságban ha neked az jó
2021. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/101 A kérdező kommentje:
Dehogy nem mondtam Neki, mit szeretnék, ennyire nem félek.
2021. márc. 8. 09:02
 99/101 anonim ***** válasza:
76%
Akkor meg elég önző ember, ennyit erről
2021. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/101 anonim ***** válasza:
68%
100
2021. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!