Hogy vegyem rá a pasimat, hogy akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom nem akar már több gyereket (neki van már 2), nekem egy sincs. A bibi csak az, hogy lassan 40 éves leszek 0,72-s AMH értékkel, inzulinrezisztenciával. Szeretem Őt, így nem szeretném elhagyni, Tőle szeretnék gyereket. Másrészt, ha el is hagynám, más pasit találni nagyjából fél év alatt, akibe beleszeretek és gyereket is akar, ami valószínűleg csak küzdelmesen jöhetne össze...A kapcsolatunk alatt már mondott olyat, hogy persze, lehet, aztán most megint azt, hogy nem, mert Ő már öreg hozzá (45 évesen nem akar pelenkázni). Tökre megértem az Ő álláspontját, de az enyém is érthető. Ő lenne kb az uccsó esélyem. Miért nem akar a világ legboldogabb nőjévé tenni?
2021. márc. 4. 05:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/101 A kérdező kommentje:

Önző is, ez tény. De az is, hogy két gyerek után már szerintem nem sokan vállalnának be még egyet. Csak kár volt meghagyni abban a hitben, hogy lehet közös gyerekünk.

Nekem meg valószínűleg nincs önbecsülésem, hogy ezek után mellette maradok. Vagy csak megfontolt vagyok, és amíg ki nem derül a vizsgálatokból, egyáltalán milyen esélyeim vannak még teherbe esni, nem ugrálok.


1/Még természetes úton van esélyem. Ennek esélye 1 alatti AMH-val konvergál a nullához.


2/ha természetes úton nincs esélyem, agyalhatok a sperma bankon, amitől őszintén a hideg kiráz.


3/Se természetes, se mesterséges úton nincs esélyem, akkor meg maradhatok a seggemen, mert igazán mindegy, mivel hitegetett, a lényegen már nem változtat.


Hát ez van, ha valaki 37 évesen lesz szerelmes, és még naiv is.

2021. márc. 8. 14:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!