Hogy vegyem rá a pasimat, hogy akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom nem akar már több gyereket (neki van már 2), nekem egy sincs. A bibi csak az, hogy lassan 40 éves leszek 0,72-s AMH értékkel, inzulinrezisztenciával. Szeretem Őt, így nem szeretném elhagyni, Tőle szeretnék gyereket. Másrészt, ha el is hagynám, más pasit találni nagyjából fél év alatt, akibe beleszeretek és gyereket is akar, ami valószínűleg csak küzdelmesen jöhetne össze...A kapcsolatunk alatt már mondott olyat, hogy persze, lehet, aztán most megint azt, hogy nem, mert Ő már öreg hozzá (45 évesen nem akar pelenkázni). Tökre megértem az Ő álláspontját, de az enyém is érthető. Ő lenne kb az uccsó esélyem. Miért nem akar a világ legboldogabb nőjévé tenni?
2021. márc. 4. 05:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/101 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, hogy mondani könnyű, de én nem maradnék együtt vele. Hiszen csúnyán hitegetett és átvert téged, csak azért, hogy vele maradj. És nem érdemes szerintem úgy gyereket vállalni, hogy az egyik fél nem akarja, mert az a gyereknek nem lesz jó. Egyébként arra is van mód, hogy egy nő egyedül vállaljon gyereket.
2021. márc. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/101 A kérdező kommentje:

Hát egyet értek, de szeret, és ha 5 éve találkozunk, boldogan be is vállalná.

Most elkezdhetek kapkodni, elhagyhatom, és körcsölve keresek egy pasit, és mondjuk erre lenne fél évem, amibe az is beletartozik, hogy kiismerem.

Mondjuk úgy, hogy szar döntéseket hoztam életem során, és ezt megszívtam, és most életem hátralévő részét leélhetem szomorkodva, hogy nem lett gyerekem. De nézzük a jó oldalát, eddig hipchohonder voltam, most már nem. Nem félek a haláltól, sőt jöjjön minél előbb :D

2021. márc. 4. 06:28
 13/101 anonim ***** válasza:
55%

"Mi adjon az életnek értelmet és reményt?"


Hát ne a gyerek. Ha csak az adna, az már régen rossz. Ilyenkor jobb is, ha nem születik gyerek, mert olyan helikopter anya lesz belőled, hogy még 20 évesen is szinte pelenkáznád....

2021. márc. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/101 anonim ***** válasza:
79%

#10

Nem kéne sokat tennie??

Cirka 20 év egy gyerek felnevelése.

Ha jól olvastam 45 a férfi.

Szóval van két gyereke,de még biztosítsa be magát 65-ig,hogy olyan élete legyen,amilyet nem szeretne élni.

2021. márc. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/101 anonim ***** válasza:
43%

#13 teljesen egyet értek. Aki azt mondja, hogy az életének értelme csak a gyereke az nem valósította meg önmagát és a boldogságához volt olyan önző, hogy egy másik gyereket is csináljon.


Kérdező, te miért nem kezeled az ő gyerekeit úgy, mint a sajátjaidat? Mi akadályoz meg abban, hogy te ne legyél az apjukkal boldog, mikor ha találkoznak nevetnek, jól szórakoznak?

2021. márc. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/101 anonim ***** válasza:
90%
Nem erőszakolhatod rá ha nem akarja
2021. márc. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/101 anonim ***** válasza:
66%

15!


Lehet nem micsik már ázok a gyerekek....

2021. márc. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/101 A kérdező kommentje:
7 és 10 évesek....egész egyszerűen rossz érzés, hogy nem adatik meg az anyaság érzése. Mindenki mondásában van igazság...
2021. márc. 4. 07:23
 19/101 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem a pasidat kéne hibáztatni és meggyőzni. Mindenki a saját életének a kovacsa. Nem ő tehet róla, ha nem lesz gyereked, hanem te.

Hagyd ott, ismerkedj és próbálj közben örökbefogadast elinditani.

Ha egy helyben toporogsz egy férfi mellett, aki nyilvánvalóan nem akar több gyereket, akkor az kinek a hibája?

Hogy varhatod el tőle, hogy csak a te kedvedert legyen még gyereke? Legalább 20 év felelősség, hadd döntse már el, hogy belevagna vagy sem

2021. márc. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/101 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj kérdező, hogy hosszú távon ez a kapcsolat így nem fog működni. Ha az akarata ellenére bele is megy a gyerekvállalásba sose lesz boldog, mert úgy fogja érezni rá lett erőltetve. Ha te lemondassz a szülésről később őt fogod hibáztatni amiatt hogy nem lettél anya. Inkább szakítsatok és keress valaki mást vagy akár spermadonor.
2021. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!