Hogy vegyem rá a pasimat, hogy akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom nem akar már több gyereket (neki van már 2), nekem egy sincs. A bibi csak az, hogy lassan 40 éves leszek 0,72-s AMH értékkel, inzulinrezisztenciával. Szeretem Őt, így nem szeretném elhagyni, Tőle szeretnék gyereket. Másrészt, ha el is hagynám, más pasit találni nagyjából fél év alatt, akibe beleszeretek és gyereket is akar, ami valószínűleg csak küzdelmesen jöhetne össze...A kapcsolatunk alatt már mondott olyat, hogy persze, lehet, aztán most megint azt, hogy nem, mert Ő már öreg hozzá (45 évesen nem akar pelenkázni). Tökre megértem az Ő álláspontját, de az enyém is érthető. Ő lenne kb az uccsó esélyem. Miért nem akar a világ legboldogabb nőjévé tenni?
2021. márc. 4. 05:20
 81/101 A kérdező kommentje:
79/Tudja, hogy annyira kell, de inkább hagy elmenni.1 éve pont emiatt szakîtottunk, majd kibékültünk, és akkor azt mondta csinál nekem gyereket, ha belefér ( ház elkészül, stb).De nem a ház volt itt a lényeg sosem, hanem, hogy 60 éves apuka nem jó a 14 éves gyereknek.Az már inkább nagypapa.
2021. márc. 7. 10:38
 82/101 anonim ***** válasza:
45%

Nekem volt egy matektanárom a gimiben, akinek így lett gyereke (asszem már 40 felett is volt kicsivel, de ez nem biztos). Ő egyedülálló volt, ezért ment spermabankba.

Utazott előtte meg ugye dolgozott is, lám, mégis akart gyereket is...🤔

A kislánya egyáltalán nem tunik lelki sérültnek, nagy szeretetben neveli. Nyilván a legjobb az anya-apa modell, és ha választhatna, a kérdező is ezt választaná, de nézzük már meg csak itt az oldalon mennyi az elhagyott anyuka. Mindig azt harsogják az összes kérdésnél hogy úgy kell gyereket vállalni hogy pasi nélkül is képes legyél felnevelni. Tessék, itt van. És az sincs kizárva hogy később egy gyerekkel sikeresen alakul a szerelmi élet, nyilvan nem elsődleges szempont meg nem biztos, de nem is kizárt.

2021. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/101 A kérdező kommentje:

Amit tenni fogok, ha lejár ez a bezárás, hogy elindítom a kivizsgálásokat. Egyáltalán mennyi esélyem van teherbe esni mesterségesen. Az IR ( csökkent glükóz tolerancia) sem segít a helyzeten, meg az alacsony AMH sem, és az sem, hogy az elmúlt 5 napban, relatíve sokat cigiztem, pedig amúgy nem dohányzom ( egy kis önpuszítás).

Ezt elmondtam a páromnak is, hogy ezt fogom tenni.

2021. márc. 7. 13:25
 84/101 anonim ***** válasza:
100%
És mit szólt?
2021. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/101 A kérdező kommentje:

Azt, hogy jó. Nyilván Neki is szar ez a helyzet, belül Ő is szomorú, mert látja, hogy szenvedek, de elveszíteni sem akar.

De magát Ő sem tudja megerőszakolni.

2021. márc. 7. 13:58
 86/101 anonim ***** válasza:
67%
Azért férfiként elég megalázó lehet ha az asszony spermabankba megy inkább. De ő tudja...
2021. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/101 anonim ***** válasza:
100%
Így jár aki kamuzgat még mellé beszél a témában.
2021. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/101 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet, hogy azért van ellenérzés benne,mert ez konkrétan azt jelenti hogy neki úgymond egy kis tárolóba kell tenni az anyagot?
2021. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/101 A kérdező kommentje:

Nem. Nem akar 60 évesen tinédzser gyereket. Mert az se Neki se a gyereknek nem jó. Ennyi.

Nem vagyunk hàzasok, 2 éve vagyunk együtt.

2021. márc. 7. 14:56
 90/101 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy még találhatsz olyan párt, vizsgáltasd ki magad, elég sokan szülnek manapság 40 év felett, 2 év nem annyira sok. Azt hittem sokkal több ideje vagytok együtt. Ha már most ilyen problémák vannak, hogy csak azért hitegetett hogy maga mellett tartson az már rég rossz. Téll vizsgáltasd ki magad ától cettig, és ha mindent rendben találnak, vagy eldöntöd hogy na az elkövetkezendő 1 évben vagy keresel valakit aki tényleg szeretne gyereket és egy olyan férfi aki igazán szeret, vagy pedig bevállalod hogy a gyereknek ne legyen igazi apja és elmész sperma bankba. Ha engem kérdezel én inkább várnék az igazira, aztán vele próbálkoznék akár még lombikkal is.. De ez az én véleményem, majd döntesz valahogy
2021. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!