Hogy vegyem rá a pasimat, hogy akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom nem akar már több gyereket (neki van már 2), nekem egy sincs. A bibi csak az, hogy lassan 40 éves leszek 0,72-s AMH értékkel, inzulinrezisztenciával. Szeretem Őt, így nem szeretném elhagyni, Tőle szeretnék gyereket. Másrészt, ha el is hagynám, más pasit találni nagyjából fél év alatt, akibe beleszeretek és gyereket is akar, ami valószínűleg csak küzdelmesen jöhetne össze...A kapcsolatunk alatt már mondott olyat, hogy persze, lehet, aztán most megint azt, hogy nem, mert Ő már öreg hozzá (45 évesen nem akar pelenkázni). Tökre megértem az Ő álláspontját, de az enyém is érthető. Ő lenne kb az uccsó esélyem. Miért nem akar a világ legboldogabb nőjévé tenni?
2021. márc. 4. 05:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 anonim ***** válasza:
65%

A párodat számon kérted? Ha eddig magabiztosan azt állította, hogy szeretné gyereket, majd amikor itt az idő, akkor kihátrál (főleg hogy nem huszon évesek vagytok hogy bőven ráérjetek még) az nagyon csúnya dolog. Mindenképp tisztázd vele első lépésként, hogy most már komolyan döntse el mit szeretne, magyarázd el hogy mekkora hordereje van ennek a dolognak (neki lehet nem annyira, ha már vannak gyerekei, de neked igen).lehet ezt a mégse akar" dolgot is félkomolyan mondta, mint korábban azt h akar?

Először ezt tisztázd szerintem és amit megbeszéltek ahhoz tartsa is magát, aztán lehet gondolkodni hogyan tovább.

2021. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/101 A kérdező kommentje:

Nem azt mondta, hogy szeretne, hanem azt, ha szeretném, akkor legyen. Nem akart elveszíteni, és ezért belement. De most kihátrált.


Szerintem most már tisztáztuk, hogy Ő nem akar. Ezen nem fog változtatni.

2021. márc. 4. 13:17
 43/101 anonim ***** válasza:
39%

Nekem az öcsém van hasonló helyzetben, hogy szeretne gyereket, családot, viszont akibe szerelmes már évek óta, ő a volt férjétől nem szeretett volna gyereket, mert nem volt jó a kapcsolatuk, most meg már kifutott az időből.

Persze férfiaknál nincsen annyira korhoz kötve a dolog, de ő meg úgy járt, hogy fiatalon elkezdett tengerjárókon dolgozni és sokáig csak a pénzt hajtotta, hogy 40 éves korára hátradőlhessen. Ez meg is történt, csakhogy az utolsó útján talált rá ez a szerelem és "irigykedve"nézi, hogy én már unokázok, pedig csak 2 évvel vagyok tőle idősebb.

De hát az élet ilyen. Egyik helyen ebből, másik helyen abból vesz el, vagy ad meg.

2021. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nincs kedvem és energiám megint elkezdeni vakrandizgatni. Nem szeretnék más pasit. Ő a párom. Két éve vagyunk együtt, és kb. ennyi idő volt, mire összeszoktunk. De az anyaságot is szeretném megtapasztani. Valaki tegyen csodát, jöjjön haza a párom, és mondja azt: " Na jól van szívem. Szeretlek. Próbáljuk összehozni a gyereket. Valahogy csak lesz"
2021. márc. 4. 14:08
 45/101 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Ilyenkor csak a csoda segíthet. Ugyanis nincs, nem lehet kompromisszumot kötni egy ilyen kérdésben. Valakinek engedni kell 100 %-osan.
2021. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/101 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy ha szeretne ezt mondaná. Gondolom a gyerekeit nem ő neveli. Kérdezd meg hogy ő nem szeretné megtapasztalni milyen igazi apának lenni úgy hogy ő neveli fel a gyerekét?
2021. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/101 anonim ***** válasza:
67%

A kutya ott van elásva, hogy ő azt mondta ha TE szeretnéd MEHET, és nem azt, hogy ő már pedig mindenáron szeretne.

Na itt már borítékolható volt, hogy ő nem akar gyereket.

2021. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/101 A kérdező kommentje:
Csodát kérek. Történjen csoda.
2021. márc. 4. 16:24
 49/101 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező csoda nem fog történni magától, neked kell megértetned a pároddal hogy neked ez milyen fontos
2021. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 anonim ***** válasza:
39%
40 évesen már sajnos kár a csodákban hinni.
2021. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!