Hogy vegyem rá a pasimat, hogy akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom nem akar már több gyereket (neki van már 2), nekem egy sincs. A bibi csak az, hogy lassan 40 éves leszek 0,72-s AMH értékkel, inzulinrezisztenciával. Szeretem Őt, így nem szeretném elhagyni, Tőle szeretnék gyereket. Másrészt, ha el is hagynám, más pasit találni nagyjából fél év alatt, akibe beleszeretek és gyereket is akar, ami valószínűleg csak küzdelmesen jöhetne össze...A kapcsolatunk alatt már mondott olyat, hogy persze, lehet, aztán most megint azt, hogy nem, mert Ő már öreg hozzá (45 évesen nem akar pelenkázni). Tökre megértem az Ő álláspontját, de az enyém is érthető. Ő lenne kb az uccsó esélyem. Miért nem akar a világ legboldogabb nőjévé tenni?
2021. márc. 4. 05:20
 51/101 anonim ***** válasza:
88%
Ha azt mondta hogy ha Te szeretnéd akkor MEHET, az azt jelenti hogy ezzel vállalta a felelősséget. Férfi vagyok én is, és ha ilyet mondanék a páromnak hogy ha szeretnél majd gyereket drágám akkor mehet, akkor ha eljön az idő igen is számon lehet kérni rajta. Mondd meg neki, hogy legyen férfi és állja a szavát.. Közben meg mondd meg neki, hogy igen is szeretnél gyereket, és hogy boldogságban fel fogjuk nevelni. határozottan és magabiztosan. Ha a párod tényleg szeret akkor bele fog menni, főleg úgy hogy mint férfi a szavát adta..
2021. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 anonim ***** válasza:
34%

😂😂😂jó vicc azért

Mintha a “ferfiak” pont a szavuk betartásáról lennének híresek 😂

2021. márc. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:
56%
52 es igen, a "férfiak" betartják a szavukat, a többiek meg nem... Én betartom a szavamat és a feleségem is, "lehet" ezért is vagyunk 7 éve együtt, boldogságban? :)
2021. márc. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:
80%

Van olyan férfi, aki betartja a szavát, olyan is, aki nem. De ez nem egy légből kapott kósza ígéret, mint pl egy elfelejtett szemetes... Ez igenis olyan dolog, amit a kapcsolat elején (amikor már látszik, hogy komolyabb is lehet belőle) tisztázni kell. Ha valamelyik félben közben kétségek támadnak, azt is el kell mondani. Nem fair a másikkal szemben, ha "akció" előtt böki ki, hogy hát ő mégsem. Én pl nem is szülnék a férjemnek, ha ilyen mértékben megrengetné a bizalmamat (8 éve vagyunk együtt, és azóta sosem adott okot arra, hogy ne bízzak benne teljes mértékben minden téren).


Sajnos nem tudok neked jó választ adni. Nekem nagy csalódás lenne, és biztosan szakítanék egy ilyen után. De mint írtad is, nem 25 éves vagy, hogy csak úgy újrakezd az életed... Sajnos ez elég nagy sakk-matt.

2021. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 A kérdező kommentje:

Persze, hatalmas nagy csalódás, hogy egy évig hagyott álmodozni és maga mellett tartott. Azt, hogy maga mellett tartott, nem bántam meg. Az álmodozást igen. Igen, sakk-matt.


Utolsó lehetőség a sperma-bank. Pasitól gyerekre már nincs idő.

2021. márc. 6. 21:39
 56/101 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező azóta beszéltetek erről?
2021. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 A kérdező kommentje:

Persze, az elmúlt négy napban minden nap. Hajthatatlan. Nem szeretne 60 évesen 10 éves gyereket (mondjuk akkor már 14-15 lenne jó esetben.) Nem a gyerek ellen van kifogása. Azt mondta, "csinál nekem gyereket, ha az 10 évesen születik". Nem is feltétlenül amiatt, hogy Neki már van két gyereke.

Ha emiatt elhagynám (amit nagyon nagyon nem akar, mert Ő is ragaszkodik hozzám, és szeret), de inkább hagyna elmenni. Zsigeri ellenállás van.

2021. márc. 6. 21:48
 58/101 anonim ***** válasza:
19%
51 es voltam, nem mondtad meg neki kerek perec amit írtam? még van esély hogy összekapja magát
2021. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim ***** válasza:
40%
Akkor mondd meg neki, hogy elmész sperma bankba és más gyerekét kell ezek szerint felnevelnie. Kíváncsi vagyok erre mit mondana..
2021. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:
76%
És arra nem adott választ, hogy korábban miért mondta, hogy akar?
2021. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!