Hogy vegyem rá a pasimat, hogy akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom nem akar már több gyereket (neki van már 2), nekem egy sincs. A bibi csak az, hogy lassan 40 éves leszek 0,72-s AMH értékkel, inzulinrezisztenciával. Szeretem Őt, így nem szeretném elhagyni, Tőle szeretnék gyereket. Másrészt, ha el is hagynám, más pasit találni nagyjából fél év alatt, akibe beleszeretek és gyereket is akar, ami valószínűleg csak küzdelmesen jöhetne össze...A kapcsolatunk alatt már mondott olyat, hogy persze, lehet, aztán most megint azt, hogy nem, mert Ő már öreg hozzá (45 évesen nem akar pelenkázni). Tökre megértem az Ő álláspontját, de az enyém is érthető. Ő lenne kb az uccsó esélyem. Miért nem akar a világ legboldogabb nőjévé tenni?
2021. márc. 4. 05:20
 61/101 anonim ***** válasza:
64%
Egy fszra se áldoznám fel magam, sem a vágyam, hogy anya lehessek.
2021. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/101 A kérdező kommentje:

51-es,a megállapodáshoz hozzátartozott az is, hogy, ha elkészül a házunk. Csakhogy az csúszni fog, de mint kiderült, nem is ez számít.

Ilyen alacsony AMH-val már nem lehet évekig várni.

Mondtam Neki, hogy az elmúlt egy évben mondhatta volna, hogy ne reménykedjek..."Férfiasan" beismerte, hogy önző volt, hogy maga mellett tartson.


Mondtam Neki a spermabankot. Ő nem fogja más gyerekét nevelni, amúgy az egyenlő a szakítással. Bár szerintem, ha teherbe esnék, akkor a gyerek lenne a prioritás, és a szakítás már nem is annyira érdekelne. Csak nyilván ez a spermabankos megoldás nem egy ideális helyzet, sem az anyának, sem a gyereknek. Elég önző dolog a gyereket eleve megfosztani a család egységétől meg az apamintától.

2021. márc. 6. 22:00
 63/101 anonim ***** válasza:
84%
Tehát lényegében 2 választásod van vagy marad minden vele és megfosztod magad az anyaságtól, vagy elválsz és keresel valakit vagy spermabank. Ha az elsőt választod egész életedben boldogtalan leszel, ha a 2. at akkor boldog lehetsz még akár egyedül is a gyerekkel, vagy pedig találsz valakit magad mellé. Hidd el ha az anyaság ösztöne felébredt benned, és nem lehetsz az örökre bánni fogod 10 év múlva amikor már téll nem lehet gyereked.
2021. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/101 A kérdező kommentje:

Én egyel megfontoltabban döntenék. Elmegyek kivizsgáltatni magam, hogy egyáltalán mennyi esélyem van mesterségesen teherbe esni. Utána döntök.

Ilyen AMH értékkel a "keresel valakit" már nem fér bele, és nem is vagyok az a típus, aki könnyen kilábal a szakításokból. Csak a spermabank fér bele.

De erre meg a fentiekben írtam...család egysége...

2021. márc. 6. 22:13
 65/101 anonim ***** válasza:
35%
Ez komolyan annyira gáz hogy hiába van meg mindene inkább eldobja azt és a párját is akivel mellékesen egy házat is felhúzott. Egy nem is létező személy miatt akivel fogalma sincs hogy egyáltalán jó lesz-e a kapcsolata vagy hogy jó gyerek lesz-e. Inkább képes elmenni egy spermabankba abba nem gondol bele hogy a gyereknek jó lesz-e apuka és családkép nélkül (amúgy hiába mondanám hogy nem vészes mert én tudom milyen és hát azért voltak/vannak problémáin emiatt akár észre akarom ezt venni akár nem) vagy hogy jó lesz-e hogy 20 évesen lesz egy 60 éves anyukája aki mérföldkövekkel más generáció, főleg úgy hogy hiába érzed azt hogy most mennyire sok turelmed lesz hozzá, megsúgom ha csak nem vagy Buddha lelkű nagyon sz*r lesz főleg a tinédzser korszak. Ja és mindent egyedül kell csinálni ... elég szomorú hogy annak ellenére hogy mennyi minden van a világban ez az egy dolog nélkül nem látod az értelmét.
2021. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/101 anonim ***** válasza:
49%
De az is hogy ennyire sok nő csak ebben tud nőként kiteljesedni
2021. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/101 A kérdező kommentje:
66-os a Te véleményed a gáz. A világ legcsodálatosabb dolga a gyerek vállalás és minden tiszteletem az anyáké Biológiailag erre vagyunk teremtve. Ez egy ösztön.
2021. márc. 6. 22:21
 68/101 anonim ***** válasza:
31%
Ugye tudod, hogy magyarországon nincs spermabank?
2021. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/101 A kérdező kommentje:
Én úgy néztem, a Krio-Intézetben van.
2021. márc. 6. 22:24
 70/101 anonim ***** válasza:
70%
Valaki az anyaságban szeretne kiteljesedni. Egy ilyen embernek hiába mondják hogy ne ebbe akarjon kiteljesedni, nem tudja elnyomni... szerintem mindenki el tudja dönteni mit szeretne. Akinek nem a gyerek jelenti ezt azzal semmi gond, de ne térítsen már, főleg hogy ők is elvárják hogy a "gyerekesek" hagyják őket békén...
2021. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!