Hogy vegyem rá a pasimat, hogy akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom nem akar már több gyereket (neki van már 2), nekem egy sincs. A bibi csak az, hogy lassan 40 éves leszek 0,72-s AMH értékkel, inzulinrezisztenciával. Szeretem Őt, így nem szeretném elhagyni, Tőle szeretnék gyereket. Másrészt, ha el is hagynám, más pasit találni nagyjából fél év alatt, akibe beleszeretek és gyereket is akar, ami valószínűleg csak küzdelmesen jöhetne össze...A kapcsolatunk alatt már mondott olyat, hogy persze, lehet, aztán most megint azt, hogy nem, mert Ő már öreg hozzá (45 évesen nem akar pelenkázni). Tökre megértem az Ő álláspontját, de az enyém is érthető. Ő lenne kb az uccsó esélyem. Miért nem akar a világ legboldogabb nőjévé tenni?
2021. márc. 4. 05:20
 71/101 anonim ***** válasza:
30%

Ja hát nem sok mindent láthattál a világból ha ezt gondolod, egyébként így más a helyzet attól még hogy te annyira lealacsonyítod magadat hogy azért mert erre vagy képes ez legyen az életed célja hát..érdekes

Amúgy a Mária utca sarkán (vagy a szemklinikánál) ott is van egy spermabank hatalmas felirattal hogy egyedül is lehet gyereked vagy valami ilyesmi

2021. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/101 anonim ***** válasza:
45%
Én mondtam hogy nem akarok gyereket vagy hogy gyerek ellenes vagyok, szimplán gáznak tartom hogy van több száz gyönyörű hely a világon, csomó élmény, lehetőség akkor valaki mártírkodik hogy na gyerek nélkül semmi értelme az életnek
2021. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/101 anonim ***** válasza:
44%
Nem mondtam *
2021. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/101 A kérdező kommentje:

Azért a "mártírkodás" szót kicsit erősnek érzem...


Könnyű onnan beszélni, mikor még több évig van rá lehetőséged, hogy gyereked legyen....


Nyilván az éveket én szalasztottam el, engem terhel a felelősség.

2021. márc. 6. 22:39
 75/101 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező azért annyiban téged is felelősségre lehet vonni, hogy ha tudtad hogy te gyereket akarsz miért mentél bele egy olyan emberrek kapcsolatba aki már akkor se volt benne 100%ig biztos hogy ő akar? Ez szerintem főleg 30 fölött egy fontos téma egy kapcsolat elején. Én 30 évesen ismertem meg a párom, neki már van egy gyereke, de az elején letisztáztuk hogy szeretne e még, mivel én mindenképp szeretnék. Előtte pl volt egy olyan kapcsolatom akivel azért is zártuk le már az elején, mert ő folyton azt mondogatta hogy ő biztos hogy nem fog megnősülni meg neki nem kell gyerek.
2021. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/101 A kérdező kommentje:
75/Ebben teljesen igazad van. Online ismerkedtünk, és az én adatlapon az volt, hogy igen.Az Ő adatlapjàra már nem emlékszem. Igazàból mielőtt megismertem Őt és a gyerekeit, nem igazán érdekelt a gyerek téma.Nem éreztem rà igényt.Ràadàsul kb.a harmadik randin azt mondta, milyen jól jàrnék vele,Ő már tudja,mit kell csinálni egy gyerekkel, nem kell jönnie tesómnak vagy Anyunak.Én meg elhittem :)
2021. márc. 7. 00:14
 77/101 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, én egyedülálló anya gyerekeként nőttem fel, apukám sajnos meghalt elég korán. Ugyanolyan család voltunk a tesómmal együtt hárman, sztem ez ne riasszon vissza a spermabanktól. A mostani párod elárult téged és hazudott, én nem is értem, miért kérdés, hogy egyáltalán együtt maradjatok ezek után.
2021. márc. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 anonim ***** válasza:
75%
Persze kérdező, de most az hogy valaki ilyet mond egy randin az nem minősül megbeszélésnek. Volt olyan aki randi közben arról beszélt már az elején hogy esküvőt meg gyerekeket szeretne meg még gyűrűket is nézegetett mikor együtt voltunk, aztán meg rá nem sokra szakított mert nem tudja mit akar. Abban meg igaza van a többieknek hogy amíg nem mondod neki hogy márpedig neked fontos a gyerek és ha ő eldöntötte hogy nem akar akkor inkább szakítsatok addig nem fog komolyan venni. Tudom hogy ő is említette a szakítást, de szerintem úgy gondolja hogy nem kell neked annyira az a gyerek hogy szakítanál miatta
2021. márc. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/101 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon jó, bírom ezt az utazás mint onmegvalositas dolgot. "Igaz nem lett gyerekem, de voltam Bora Borán" vagy ezt hogy lehet elképzelni? :D mintha gyerekkel innentől megszűnne az élet és nem lehetne utazni.

Vajon ez forditva is működne a sok okoskodónak? Ne utazz, mert lehet gyereked is. Mint írtam, egyik opcióval sincs baj, de minek kell b@sztatni aki gyereket akar? A minősítés meg hogy biztos keveset látott a kérdező a világból... hagyjuk is.


Ha a kérdező gyereket akar nem fogja pótolni ezt a vágyat egy világkörüli út. Mindannyian hozhatunk rossz döntéseket. Kérdező, ha vágysz egy gyerekre még nagyon utolsó percben, de van lehetőséged lépni. A paroddal pedig csak határozottan. Nem akarok latatlanban okoskodni, de úgy tűnik mint aki szeret a sekély vízben lavírozni.

2021. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 anonim ***** válasza:
66%

Erősen off, de ha már mások is belementek, leírom én is a véleményem.


Nem tudom, hogy a kételkedők milyen családban nőttek fel, de tanulságképp elenpéldának elmondom anyukám történetét.


Gépeket tervezett, egész csapatot irányított, elérte a karrierje csúcsát egy akkortájt meg igencsak férfias szakmában nőként, közben három gyereket neveltek fel apával. Fiatal korom óta minden nyáron voltunk valahol nyaralni. Tehát a munka-utazás-család hármast LEHET teljesíteni. Rengeteg akaraterő kell hozzá, de nekik hála nagyon jó, élménygazdag gyermekkorom volt a testvéreimmel együtt. Én ezt láttam példának, és reménykedem benne, hogy az én gyerekem is ezt fogja tőlem látni.

2021. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!