Hogy vegyem rá a pasimat, hogy akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom nem akar már több gyereket (neki van már 2), nekem egy sincs. A bibi csak az, hogy lassan 40 éves leszek 0,72-s AMH értékkel, inzulinrezisztenciával. Szeretem Őt, így nem szeretném elhagyni, Tőle szeretnék gyereket. Másrészt, ha el is hagynám, más pasit találni nagyjából fél év alatt, akibe beleszeretek és gyereket is akar, ami valószínűleg csak küzdelmesen jöhetne össze...A kapcsolatunk alatt már mondott olyat, hogy persze, lehet, aztán most megint azt, hogy nem, mert Ő már öreg hozzá (45 évesen nem akar pelenkázni). Tökre megértem az Ő álláspontját, de az enyém is érthető. Ő lenne kb az uccsó esélyem. Miért nem akar a világ legboldogabb nőjévé tenni?
2021. márc. 4. 05:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/101 anonim ***** válasza:
62%
30as én meg azt nem tudom megérteni akik 20 évesen szülnek a semmire aztán később az anyja neveli a gyerekét
2021. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/101 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell általánosítani. Nem voltam 20 éves, mikor az első gyerekemet szültem, a 2. rá két évre született, a 3. pedig 30 évesen. Soha egyetlen napot nem vigyázott rajtam és a férjemen kívül rájuk senki a családból és nem is vártam volna el.
2021. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/101 anonim ***** válasza:
42%

31#

Senki nem mondta, hogy 20 évesen kell szülni.

De ne mond nekem 10 évvel ezelőtt nem tudta már, hogy ő gyereket szeretne, és így alakítani a kapcsolatait.

Ne mond nekem hogy nem csak most ébredt fel benne az anyai ösztön.. Mikor kiderül szarok az eredményei.. Nem most kell kapálózni, hogy a párja mennyire szereti a gyerekeit.. Abszolút borítékolható volt már a legelején, hogy nem akar gyereket.

2021. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/101 anonim ***** válasza:
91%

Akik amiatt kritizálják a kérdezőt, hogy miért nem volt észnél, belegondolnak abba, hogy lehet 30 évesen nem volt megfelelő körülmény, partner? A párja ugyanolyan hibás, hogy hitegeti.

Ajánlom az ilyen hozzászólók figyelmébe Pataki Zita történetét, aki a harmincas évei végén ismerte meg a párját, és hiába akartak gyereket, már nem lehetett nekik.


Épp ezért a kérdezőnek azt kell eldöntenie, hogy számára mi és ki a fontosabb, együtt maradni a párjával, bevállalva, hogy nem lesz gyereke, vagy egyedül vállal gyereket, bevállalva, hogy egyedülálló anya lesz és nem is biztos, hogy összejön. Erőltetni viszont biztosan hülyeség, 3 ember boldogtalansága garantált így, és ha besikerul, egy harmadik emberé is, aki ártatlan.

2021. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/101 anonim ***** válasza:
90%
Én 33 éves vagyok, biztos háttérrel, idén házasodunk a párommal és most tervezem az első gyermekem is. Biztos ha nagyon akartam volna szülhettem volna 10 évvel ezelőtt is, de már tuti nem lennénk együtt a gyerek apjával, nekem pedig sose az volt a célom hogy javítsam a csonka családok statisztikáját
2021. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/101 A kérdező kommentje:
28 éves koromban ért a gazdasági válság. Kirúgtak az állásomból, minden megtakarításom feléltem, lakáshitelem volt, havi 100.000 Ft törlesztővel. Nem a gyerek volt a prioritás, sőt még a pár választás sem. Lett egy olyan munkahelyem, ahol 3 és fél éven át a szart is kihajtották belőlem. Miután onnan eljöttem, ismerkedtem, nem hozott senki olyat az életembe a sors, akitől akartam volna. Amúgy is nehezen esek szerelembe. Na most hozott szerelmet az élet. Hogy lehet lemondani egyikről vagy a másikról? Se Veled, se Nélküled...
2021. márc. 4. 11:47
 37/101 A kérdező kommentje:
Aki azt írta, "kár már kapálózni"....és akkor keljek fel így holnap, és mondjam, hogy, "ja tényleg kár kapálózni. Milyen hülye vagyok, hogy így éltem az életem, mert ezt dobta a gép és lemaradtam valami tök jó dologról". És életem hátralévő részében, ha meglátok egy gyereket, majd arra gondoljak, hogy egy lúzer voltam.
2021. márc. 4. 11:55
 38/101 anonim ***** válasza:
86%

Nekem ami fura az a pasi szó.40 éves vagyok, nem vagyunk házasok csak együtt élünk, de nekem ő a párom.Sose a pasim volt.Főleg nem akkor mikor már gyereket akarok tőle.

Amúgy én megértlek.Nekem sem úgy jött ki az életem ahogy elképzeltem fiatalon.Amikorra elképzeltük az első férjemmel a gyereket váltam tőle, aztán volt még egy 5 éves kapcsolat, amibe a párom jobban akarta a gyereket mint gondoltam.Én nem akartam az ő szülei házába szülni gyereket egy szobába élve, ő meg talált valaki aki 2 gyereket is beleszült abba a szobába.:D Míg én túlóráztam, robotoltam a lóvéért, hogy tudjunk házat venni ő felcsinálta az egyik munkatársát.Hát ez se az én döntésem volt.Aztán mégis én jártam jobban.Akkor felégetve mindent, hátrahagyva terveket külföldre költöztem, több pénzem lett,találkoztam a második férjemmel, vállaltunk közös gyereket van saját lakásunk stb..stb..Egy dolgot kell csak elkönyvelnem, hogy második gyerek nem lesz.De ezzel már kezdek megbirkózni, mégha nem is örömmel.

Mondanám neked kérdező, hogy sok időd van, de nincs így.Én a helyedben a párommal próbálnék zöld ágra vergődni.De ha nem áll tőled távol esetleg 42-43éves korban szülni, akkor akár kereshetsz másik kapcsolatot.Minden esetre nem irigylem a helyzeted és sajnálom hogy ennyire inkorrekt veled a párod, mert össze vissza beszél.

2021. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/101 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egy kis kiegészítés, mert látom megint keverem a szezont a fazonnal:D Együtt élünk a párommal 6 éve és 2 hét múlva lesz majd a 2. férjem:D
2021. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/101 A kérdező kommentje:

38/39 gratulálok :) Nagyon köszi :) Nekem nem lenne gáz a 42/43 évesen szülés. De nézzük a realáitást. Valaki írta, hogy 1-2 év valakit kiismerni, és még ezt a kapcsolatot is meg kellene gyászolni. Ki tudja, mennyi idő az ismerkedés, randivonalas randik...

Legszívesebben Vele vergődnék zöld ágra. De ezt erőltetni nem lehet. Valóban inkorrekt volt.

A másik kérdés, hogy Ő tud-e majd azzal élni, ha együtt maradunk, hogy mit nem adott meg nekem, és én ezt el tudom-e fogadni.

Vagy Ő, vagy senki, vagy az egyedülálló spermabankos anyaság, ami lehet, hogy össze sem jön.

2021. márc. 4. 12:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!