Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy szedjek fel izmot hatékon...

Hogy szedjek fel izmot hatékonyan?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,182cm és 63kg. Genetikai okokból nem vagyok több kiló,apukám is ilyen testalkatú volt ennyi idős korába.13 éve focizok,szóval ez is nehezíti a tömegelést. Az lenne a kérdésem,hogy mit ajánlotok hogy felszedjek némi izmot,gondolok itt edzéstervre,turmixokra.

2019. aug. 6. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy izom tömeget felszedj mindenképpen súlyzós edzésekre lenne szükség edzőteremben.

Konzultálj egy személyi edzővel, ők jobban értenek ehhez és tudnának adni neked edzéstervet és étrend tervet is.

2019. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Stronglifts 5x5 és kalóriatöbblet.
2019. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kemény sulyzó edzés és megfelelő étrend.


de ilyen gyenge genetikával sosem leszel annyira izmos,mint amilyen szeretnél lenni.Naturban nem.Viszont a mindneképen poziziv lehet a fejlődősed a mostanihoz képest

2019. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát nem is akarok nem tudom milyen izmos lenni,nem akarok kétajtós szekrény lenni :D Igazából nekem annyi elég lenne ha kicsit nagyobb karjaim lennének,meg szélesebb vállam :D
2019. aug. 7. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy kicsit vállasodj meg izmosodj is kell belefektetett energia és erőfeszítés, kétajtós szekrény akkor lennél ha 10 évig csinálnád ezt maximális elkötelezettséggel és szteroidokkal. Ezt a félvállas hozzáállást felejtsd el, rendesen csináld vagy sehogy mert így nem fogsz elérni semmit.
2019. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!