Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 2 edzés túl sok lenne?

Napi 2 edzés túl sok lenne?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel 06-14-ig dolgozom.15 órára elmegyek a terembe gyúrni egyet,17-re végzek és akkor 18:30-kor lemennék még egy küzdősport edzésre.

2019. aug. 25. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt hogy bírnád így. Maximum ha koxolsz. De a profik is ilyen esetben reggel este edzenek. Max 1 hétig burnads szerintem utána szétesel.
2019. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*bírnád
2019. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "gyúrok" meg elmegyek küzdősport edzésre is bohócok soha nem fognak kikopni?
2019. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi a baj ezzel?
2019. aug. 25. 17:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs azzal, ha valaki kuzdosportra jar kondi mellett. Legalabb mem csak nez ki valahogy, hanem tud utni is, mert egy-ketten elegge elvannak szalva maguktol csak azert, mert jol neznek.

A kerdesre visszaterve, ne tedd egy napra a két edzést, eszméletlen sok.

2019. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mért lenne sok?


Két élsportoló ismerősöm is van. Az egyik kaja európa bajnok a másik meg judo junior világ bajnok a korcsoportjában.


Ők kb naponta 2x edzenek. A judos még azt mondta, hogy heti 10x jár edzésre. A kajakos soha sem mondtam, de reggel gimnázium előtt mindig elment úszni/futni vagy kondis edzésre, majd délután kajakozott.


Szóval lehet bírni megfelelő étrendel, de ettől még te nem biztos hogy fogod.

2019. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát de nem én döntöm el,hogy a küzdősport edzés mikor van.Így jön ki.Másnap meg nem lenne edzés
2019. aug. 25. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont ezt mondtam, hogy élsportolók bírják 10 év edzésmúlttal, úgy hogy reggel az egyik délután a másik. De azt garantálom, hogy ha normálisan leedzel teremben akkor te nem fogsz még másfélórát küzdősportolni utána.
2019. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A Spetsnazosok is egész nap edzenek és bírják.Én meg keményebb vagyok náluk
2019. aug. 26. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!