Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Rendor szeretnek lenni, csak az a baj nagyon kistermetu es gyenge vagyok, Mely testreszeket kell ilyenkor fejleszteni, illetve milyen modon?

nagyon gyenge vagyok, megloksz egy kicsit es egyensulyomat mar ott vesztettem el.

szept. 11. 20:56  Privát üzenet  

A válaszok
MadSeal nevű felhasználó válasza:

Legegyszerűbb lesz, ha elkezdesz járni súlyemelésre valami klubba.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 12. 01:35 Privát üzenet

Konditerem + küzdősport. Nekem is van egy ismerősöm, aki cipőben talán volt 170 cm és 65-70kg. Végül is, szolgálatban volt vagy 5 évig.

De mindezek előtt tedd fel magadnak a kérdést. Szeretsz szo_ni havi 130-160 eft-ért? :D Nem rosszindulatból írom, de aki ma rendőrnek megy az vagy jó módú családból származik, vagy teljesen bolond.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 12. 07:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudnám fejleszteni a szorítóerőm?
Kezdő vagyok, hány napos edzéstervet ajánlotok tömegnöveléshez? És hogy osszam fel a testrészeket? (Néztem neten, de mindenhol mást írnak)
A húzódzkodást és a fekvőtámaszt szeretném fejleszteni. Hogyan csináljam?
Milyen gyakorlattal lehet fejleszteni fociban a gyorsaságot?
Hogy lehet fejleszteni a kéz, csukló erejét hogy ne fájjon fekvőtámaszozás közben?
70kg vagyok a cel a testsuly ketszeres fekvenyomas haromszoros guggolas negyszeres felhuzas Most 120 180 220 a legjobb eredmenyeim es az 5x5os programmal probalkozom Van valami...

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!