Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Nagyon gáz, ha tömegelés közben megnő a hasam?

Próbálok tömegelni, mert alapból igen sovány vagyok, az normális ha ilyenkor megnő, elzsírosodik a hasam? Ne egy óriás hasat képzeljetek el, ha kihúzom magam nem is látszik, de ha ülök, akkor azért simán, vagy ha picit görnyedtebben állok, akkor is. Úgy vagyok vele, hogy úgyis jön az ősz, tél annyira úgysem látszik, ez alatt fél év alatt felszedek jó pár kg-t, remélem izmosodok is, aztán ha jön a tavasz meg majd ráállok a kardióra is. Vagy ez így hülyeség?

Keress kérdéseket hasonló témákban: edzés, kondi, gyúrás, tömegelés, tömegnövelés, zsír, elzsírosodás, has, elhízás, izomzat

szept. 11. 23:08  Privát üzenet  

A válaszok
Lazy Lover nevű felhasználó válasza:

Nem az valahol le kell rakodnia a zsírnak

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 11. 23:12 Privát üzenet
midneki igy csinalja, ne szegyeld, 100kg felett nem ismerek olyan csavot akinek ne lenne nagy hasa, attol lehet kockas ha fesziti...

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 12. 12:43 Privát üzenet
Szerintem rosszul csinálod, ha ennyire megnőtt a hasad. Egyél kevesebb ch-t, vagy kardiozz heti 3/2×1 órát. Akkor talán nem fogsz ilyen durván zsírosodni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 14. 10:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ezek az edzéstől vannak?
Nagyon sovány vagyok mit csináljak, hogy nagyobb legyen a tömegem?
Ha erről indulok, akkor szálkásítani vagy tömegelni volna érdemes?
Megéri tömegelni aztán le szálkásítani?
Tömegelésnél hány kg súly felszedése után kell szálkásítani?
Tömegelés +20 kg-t?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!