Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon gáz, ha tömegelés...

Nagyon gáz, ha tömegelés közben megnő a hasam?

Figyelt kérdés
Próbálok tömegelni, mert alapból igen sovány vagyok, az normális ha ilyenkor megnő, elzsírosodik a hasam? Ne egy óriás hasat képzeljetek el, ha kihúzom magam nem is látszik, de ha ülök, akkor azért simán, vagy ha picit görnyedtebben állok, akkor is. Úgy vagyok vele, hogy úgyis jön az ősz, tél annyira úgysem látszik, ez alatt fél év alatt felszedek jó pár kg-t, remélem izmosodok is, aztán ha jön a tavasz meg majd ráállok a kardióra is. Vagy ez így hülyeség?

2019. szept. 11. 23:08
 1/3 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nem az valahol le kell rakodnia a zsírnak
2019. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
midneki igy csinalja, ne szegyeld, 100kg felett nem ismerek olyan csavot akinek ne lenne nagy hasa, attol lehet kockas ha fesziti...
2019. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul csinálod, ha ennyire megnőtt a hasad. Egyél kevesebb ch-t, vagy kardiozz heti 3/2×1 órát. Akkor talán nem fogsz ilyen durván zsírosodni.
2019. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!