Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges (valami betegség...

Lehetséges (valami betegség miatt), hogy valaki ne tudjon izmot felszedni magára?

Figyelt kérdés
26/F vagyok és 51 kg. Gyakorlatilag egész életemben soha nem voltam 55-nél nehezebb és 15 éves korom óta vagyok ekkora súlyú. Többször belekezdtem már a tömegnövelésbe, de minden alkalommal iszonyatosan kifáradtam, még annyi erőm se volt és olykor inkább fogytam is. Jelenleg elképesztően erős hát és derékfájdalmaim vannak pedig nem is súlyzózom, hanem gerinctornát végzek, hogy legalább ne fájjanak a testrészeim. Arra is gondoltam, hogy valami enyhe izomsorvadásom vagy más nem ismert rendellenességem van évek óta, ami miatt lehet nem tudok izmot felszedni. Voltam háziorvosnál is, de elhajtott azzal az indokkal, hogy vagy ilyen alkat vagyok vagy egyek többet és semmi bajom szóval senki nem segít nekem. De szerintem ez nem normális, mármint, hogy huszonévesen ilyen kicsi a súlyom. Mondjatok vmi okosat, mert teljesen ki vagyok borulva.

2019. aug. 26. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg a házi orvosod nem mondott hülyeséget. tehát az, hogy edzeni jársz még nem jelenti önmagában, hogy izmosabb is leszel. sőt, ahogy írtad fogyni fogsz, ha nem eszel eleget..
2019. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Arról nem írsz, hogy eszel-e rendesen, ugyanis mindennek az az alapja. Ha nem eszel eleget, jó hogy fáradt vagy és erőtlen. Az elképesztően erős hátfájdalmakkal pedig szakorvoshoz kell menni, lehet hogy gyógyúszás, fürdő és masszázs segít rajta.
2019. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 MadSeal ***** válasza:
Ha volt valamilyen vérteszted meg egyéb kivizsgálásod, akkor nem nagyon kellene semmi gondnak lenni, mint pl. Basedow-kór vagy ilyenek. Ha megy az angol, akkor ez a video hasznos lehet a számodra, persze nem ajánlatos minden nap teljesen ugyan azt enni, ez csak egy példa, ami benne van: [link]
2019. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1: Az tény, hogy nem eszek eleget, de az sem indokolja ezt a rémkevés súlyt. Szerintem egy alap 58-62 kg-nak így is kellene, hogy legyek. A gond csak az, hogy nagyon nem szeretek enni. Kis túlzással úgy kell lenyomnom magamba minden étkezésnél a kaját.
2019. aug. 26. 11:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Magasság?
2019. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#3: Vérvételre járok el évente. Pár hónapja voltam és akkor se találtak semmi rendelleneset.
2019. aug. 26. 11:55
 7/15 A kérdező kommentje:
#5: 170 vagyok.
2019. aug. 26. 11:55
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 185cm 55 kilo voltam mikor nem edzettem es etkeztem rendesen. Ehhez mit szólsz?


Most 2 ev utan 74 vagyok.

2019. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8: De gondolom neked nem voltak alapból izomfájdalmaid is.
2019. aug. 26. 12:10
 10/15 Lazy Lover ***** válasza:
Ha nem eszel akkor ne csodálkozz szedjèl étvágyjavítót
2019. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!