Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen előnyei vannak a...

Milyen előnyei vannak a calisthenics/saját testsúlyos edzésnek?

Figyelt kérdés
Izmosodni annyira nem lehet vele. Miért csinálják mégis sokan? Mit szeretnek benne? Nem bántó kérdés akart lenni csak kérdezem, hogy miért jó fekvőzgetni ha egy idő után úgyse fejlődik tőle az ember :D
2019. okt. 15. 22:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
51%
Nem úgy mint a kondi. A kondisok, testépítők teljesen életidegen gyakorlatokat végeznek. Semmi hasznát nem veszed az életben a tudomisenmilyen csigás kábel lehúzó gépes gyakorlatnak. Értelmezhetetlen.
2019. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Ez szerintem hülyeség...felhúzás, vállból nyomás, guggolás teljesen életszerű gyakorlatok. Cipekedésnél is pont ezeket az izmokat veszed igénybe. Egyébként köszi a válaszokat!
2019. okt. 16. 10:50
 13/32 anonim ***** válasza:
93%

"Milyen hamis izom? Hol írtam ilyet nagyokos?

FUNKCIONÁLIS! EZT ÍRTAM, FUNKCIONÁLIS!!!"


Akkor bemásolom amit írtál, mert úgy látom, bipoláris személy vagy és fogalmad sincs, hogy mit írtál az előbb:

"Funkcionális, valós izmokat fejleszti ez az edzés forma, nem leszel tőle felfújt mislenbaba!"


Ott írtad, hogy valós izmokat fejleszt. Ezek szerint a kondi nem valós izmokat fejleszt? Szóval még mindig várom az okfejtésedet, hogy szerinted, hogy lehet nem valós izmokat fejleszteni.


"Nem úgy mint a kondi. A kondisok, testépítők teljesen életidegen gyakorlatokat végeznek. Semmi hasznát nem veszed az életben a tudomisenmilyen csigás kábel lehúzó gépes gyakorlatnak. Értelmezhetetlen."

Te most ne arról a pár profi testépítőről beszélj, aki akkora mint egy ház és koxol. Én is járok kondiba a saját testsúlyos edzés mellett és igenis rengeteget ad hozzá az erőnléthez. Fingod sincs miről beszélsz, csak fröcsögsz. De persze, az élsportolók is valószínű azért járnak konditerembe, mert káros és semmi értelme. A funckionális izom kifejezéssel pedig ne nagyon dobálózz, mert úgy látom, nem igazán tudod mit jelent.


Hallgatlak, szóval hogyan lehet nem valós izmot edzeni? Ugyanis te magad írtad, hogy a saját testsúlyos edzés a valós izmokat fejleszti. Szóval ha én fekve nyomok egy rúddal, akkor az már nem a valós izmaimat fejleszti? Nem is tudtam, hogy vannak hamis izmaim, ez egy új felfedezés :D

2019. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
51%
Úhh látom nem jutott el a mondandóm. Nem fogom neked elmagyarázni, úgysem érted meg.
2019. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
95%

"Úhh látom nem jutott el a mondandóm. Nem fogom neked elmagyarázni, úgysem érted meg."


Ahha persze. Fogalmazhatnál úgy is, hogy nem tudod megmagyarázni, mert nincs indokod, ugyanis te is rájöttél, hogy jó nagy marhaság, amiről beszélsz. Tudod, normális vitát csak akkor lehet folytatni, ha mind a két fél tud érvelni. Te nem tudsz, ez a hozzászólásodból is látszik. Pedig komolyan meghallgatnám az érvedet, hogy szerinted, ha én kondiban edzek, pl. fekvenyomok, akkor az miért nem a valós izmokat fejleszti. Lássuk be, hülyeségeket irkálsz, nincs olyan, hogy nem valós izom:) Az izom az izom, nem hiába használják élsportolók kiegészítésként a kondit és a súlyzókat. Köszöntem.

2019. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd, sok baj van a fejeben. 😃
2019. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy tornászt. Azért van ott izom, még ha nem is annyira látványos.
2019. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Tornászok nagyon jó példa. Igazi esztétikus külső, hatalmas erő!
2019. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Ja és ők ugye igazi sportemberek. Nekik kéne példaképnek lenni nem a kondis pufi orkoknak...
2019. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a tornászok napi 3-4 óra edzéstől lettek olyanok, de amúgy tény hogy nagyon esztétikus fizikumuk van! Nekem sajnos ennyi időm nincs minden nap..:D
2019. okt. 16. 13:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!