Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen előnyei vannak a...

Milyen előnyei vannak a calisthenics/saját testsúlyos edzésnek?

Figyelt kérdés
Izmosodni annyira nem lehet vele. Miért csinálják mégis sokan? Mit szeretnek benne? Nem bántó kérdés akart lenni csak kérdezem, hogy miért jó fekvőzgetni ha egy idő után úgyse fejlődik tőle az ember :D
2019. okt. 15. 22:43
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Te úgy utálod a kondis gyakorlatokat hogy nem is ajánlanád senkinek, de annyit voltál konditeremben, hogy láttad a kondisok 90% át kivitelezni a gyakorlatokat, vagy annyi embert hogy következtetést vonj le a teljes társaságról... érdekes. Picit másképp végrehajtva szerinted egyből ízűletgyilkos valami?

A futás megfelelő intenzitáson éppenhogy jót tesz az ízületeknek, ha nem vagy túlsúlyos. A nagy súly az viszont sajnos az, az igaz.

2019. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"A street workout nem tud káros lenni. A testépítő gyakorlatok se azok. Aha persze, ha helyesen van kivitelezve. A kondisok 90+% a nem tudja a gyakorlatokat helyesen végrehajtani. A nagy személyi edzők se.

Szóval megalljata helyét a kijelentés, hogy a leginkább ízületgyilkos mozgás az a testépítés.

A második meg a futás, de az más téma."


Na akkor tegyük tisztába a dolgokat:

1. A street workout is tud káros lenni, tudok élő példát is felhozni, tapasztaltam ezt-azt. Ha rosszul csinálod a gyakorlatokat, taccsra vágja az ízületeidet.

2. Te mégis honnan a fenéből tudod, hogy a kondisok 90%-a helytelenül csinálja a gyakorlatokat? Készítettél valamilyen felmérést, vagy mi? Már megint hülyeségeket beszélsz, ülj le Móunii egyes.

3. Egyáltalán nem állja meg a helyét az a kijelentés, hogy a leginkább ízületgyilkos mozgás a testépítés.


Hangsúlyozom, ha normálisan csinálok, mértékkel, nem káros, és ez minden másra is igaz. Arról én már nem tehetek, hogy a tudatlanságod miatt írsz ekkora marhaságokat. Egyáltalán nem vagy tisztában az emberi test felépítésével. Ha a street workout nem tud káros lenni, akkor mégis miért van annyi sérülés? Ezt áruld el nekem. Azt áruld el nekem, hogy a tornász Berki Krisztián válla is miért szarakodik már évek óta? Azért mert olyan egészséges a tornászás és a street workout?

2019. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!