Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Othoni edzést folytatok ....

Laci987600 kérdése:

Othoni edzést folytatok . Kérem a hozzáértők segítségét. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok . 100kg 190 magas. Mondhatni sokat söröztem és elhíztam :D :( 2 hete elkezdtem othon edzeni,sujzózni felülés,fekvőtámasz,fekvenyomás meg ilyesmik . Minden gyakorlatot addig csinálok amíg csak bírok .van elég aktív izomlázam is . Viszont úgy gondolom amit csinálok az nem jó . Kellene valami rendszeresség . Ebben kérném a segítségeteket .

Munkámból adódóan nincs időm elmenni konditerembe.

Szóval mit tanácsoltok? Hogy osszam a dolgokat? Hetente hány napot és mennyi időt kellene edzenem? Illetve mivel kezdjek és milyen ütemben ? Válaszaitokat előre is köszönöm .



#otthon #fekvőtámasz #edzés.felülés
2019. nov. 24. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kezdetnek mondjuk legyen 3 edzésnap, amikor edzel minden izomcsoportra, mondjuk 2-3 sorozatot. Ne menj el bukásig a sorozatok során. Csinálhatsz köredzést is, hátha kis kcal-t is égetnél, és heti 2-3 aerob edzést is betehetsz, kicsi intenzitáson futás, bicikli, kezd 20 perccel, növeld folyamatosan, amíg 50 perceket nem tolsz egyhuzamban, az már elég.

És az étrenden is változtatni kéne, az nagyon fontos. Nem írtál konkrét célt, és ez megnehezíti a válaszadást. Mit szeretnél az edzéssel elérni?

2019. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!