Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elszúrtam, segítséget...

Nagyon elszúrtam, segítséget kérek. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
pár kg feleslegem van, amit nem bírtam leadni (kb. 4). nekifogtam az Atkinsnek, kínomban. lement egy-másfél kiló, de azt hittem, gyorsabban megy. most félek visszaállni az amúgy egészséges, alacsony és jó szénhidráttartalmú étkezésre, mert félek, h hízok. 8 napja csinálom.
2009. szept. 7. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez van.. én próbálok most emelni lassan ch-t. tegnap 20gt ettem, ma már 30at.. nemhizok. holnap majd 40-50-60..stb. és felmegyek 130ig. a fehérjét meg viszem 90ig. a kalóriát pedig 1200ig. aztán jóvan, mozgok majd, oszt fogyok úgy. én má nem éhezek,elegem van az éhezésből!
2009. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia! köszi a választ! te mióta csinálod?
2009. szept. 7. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
8 nappal még az Atkins bevezető szakaszán is alig vagy túl. Ha eldöntötted, hogy ezt csinálod, ne hagyd abba hirtelen, csak fokozatosan. Ha nem így teszel több jön fel mint ami lement. Én ezzel a módszerrel fogytam 30 kg-t. Ahogy abbahagytam mind visszajött. Olyan fogyókúrát válassz amit életmódváltásként tudsz csinálni. Két éve Norbival fogytam újra le a felesleget és azóta is tartom.
2009. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2009. szept. 8. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!