Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék fogyni és...

DDavid003 kérdése:

Hogyan tudnék fogyni és hatékonyabban edzeni?

Figyelt kérdés

9 hónapja járok edzeni, külsőre nem sokat változtam ,de jóval erősebbenk érzem magam. Edzéstervem: vasárnap: has, mell, hát,+ evezőpad /Kedd: has, váll, tricepsz, bicepsz, alkar /Péntek: futás, has, láb


16/F 185 cm 80kg van rajtam egy kis felesleg, mindíg is mackós testalkatú voltam, erre rádob egy lapáttal az is hogy elég széles a csípőm. Inkább a csípőmön és a fenekemen látszik meg. Hogyan tudnék leadni pár kilót?

Eléggé össz-vissza eszek és elég sok szénhidrátot.

Tudnátok valami étrendet ajánlani? Székletem rendszeres napi 1x-2x.



2019. nov. 28. 18:43
 1/1 anonim válasza:
Én mondjuk 22/L vagyok, de hét éve edzek. Zömök vagyok 3-4 hete diétázok. Először azt kell eldöntened, hogy be akarsz e hízni és zsírral izmot is felszedni magadra és utána leszállkásítani magad vagy lediétázod a felesleget most, és megpróbálod megtartani az izmaidat. Jelen pillanatban én a második opciót csinálom mivel nő létemre eléggé izmos vagyok. Tudok pár tanácsot adni.
2019. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!