Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biciklizéssel vagy kocogással...

Biciklizéssel vagy kocogással lehet hatékonyabban fogyni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kocogással
2012. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amelyikkel keményebben edzel, és amelyik mellett jobb az étrended.
2012. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát, nem tudom. Én a kettőt váltva szoktam. Ha (szoba)biciklizem, magasabbra tudom felnyomni a pulzusom, és lassabban fáradok. Futással több izomcsoportot tudok megmozgatni, de nem izzaszt meg annyira. Én futok is (mondjuk most pont nem, de majd ha melegebb lesz:), meg (most) biciklizem. Meg súlyzózom.
2012. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Összességében a kocogás jobb, mert az egész testet megmozgatja. De a legjobb megoldás az, ha mindig azt csinálod, amelyikhez épp kedved van.


A kényszerrel végzett mozgás nem sokat ér.


A váltogatás azért is jó mert így nem szokik hozzá az adott mozgásformához a szervezeted és sokkal jobban fog a szervezeted reagálni a mozgásra fogyás és állóképesség javulás szempontjából is.


Például a testépítésben is a testépítők részben azért készítenek maguknak rendszeresen újabb edzésterveket, hogy az izomzat ne tudjon hozzászokni az adott gyakorlathoz, ami jelentősen csökkentené a gyakorlat hatékonyságát.

2012. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindket mozgasfajta eleg effektiv.Mondjuk en utalok futni,viszont gyorsgyalogolni es biciklizni imadok.Ezert is csinalom öket rendszeresen es szivesen.Logikusan nezve,tedd azt ami be is jön.
2012. júl. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!