Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kókuszzsír reggeli turmixba?

Kókuszzsír reggeli turmixba?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam vizet + fehérjeport + kókuszolajat reggelire összeturmixolok.


Nem lenne ocsmány íze neki? Kellene a kcal, viszont utálom a zabot és a többi egészséges CH forrást.


2019. dec. 10. 18:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Hidegbe meg nem oldódik fel most jutott eszembe, melegen meg elég érdekes íze lenne.
2019. dec. 10. 18:03
 2/7 A kérdező kommentje:

Kiprobaltam teljesen korrekt íz. Meleg víz, egy adag finom fehérje, 30g kokuszzsir, némi kakaopor. 5 perc sincs.


És nem kell a zabbal bajlodni.


Hogy az emésztésem mit szolt hozzá majd estig kiderul xD

2019. dec. 10. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én félnék utána elmenni melóba
2019. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Letesztelem ha itthon vagyok elég sokat bír az emésztésem de ettol azert en is felek.
2019. dec. 10. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz megenni 30 gramm mogyorót?
2019. dec. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 50g mogyorovaj megy bele, a crunchy es a kremes is fel perc razas utan hideg vizzel is 95%-osan oldodik, egy oblitessel pedig a maradek is, es laza +300 kcal.
2019. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A nap hatralevo reszeben 175g mogyorot fogyasztok kicsit valtozatos zsirforras kell :D
2019. dec. 11. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!