Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik volna nekem jobb a...

Melyik volna nekem jobb a 45-60 perces futás reggei előtt vagy reggeli után magas intenzitású futás?

Figyelt kérdés
Kb 8 hónapja edzek 163 centi 60 kg vagyok és jobban leszeretném égeti a zsíromat miközben a tömegem vagy marad vagy növekszik úgy hallottam hogy a magas intenzitású edzestol több kalóriát lehet égetni jobb a kalóriaegetesre,fogyásra még ha reggel előtt futok 45 percet akkor a elraktarozodott zsírt jobban használja amit én szeretnék. Anélkül hogy valtoztatnek az étrendemen
2018. nov. 20. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Reggel éhgyomorra a legjobb az időpont kardióra, a második legjobb idő kardióra pedig este lefekvés előtt. Ne legyen magas intenzitás ilyen hosszú ideig, mert az nem egy izombarát megoldás. Legyen akkor HIIT intervall, az kb 20 perc alatt megvan és magas intenzitás váltakozik az alcsonyabbal.
2018. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha zsírt akarsz égeni, akkor lassabb, de időben hosszabb futás a te asztalod.
2018. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!