Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy birkoztok meg azzal a...

Hogy birkoztok meg azzal a tudattal hogy itt van az unnep es mindenhol kajalnod kell?

Figyelt kérdés
En kb csak csirket es feherjetirmixot fogyasztok, de a csaladbol mindenki ki van ram akadva...nem ertem ez az en dontesem miert nem tamogatnak benne, masnal is ilyen rossz a helyzet?
2019. dec. 24. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy-két étkezésen múlik a forma, hanem az egész éves munkádon. Nyugodtan lehet csaló napokat tartani, ha amúgy hosszú hosszú heteken, hónapokon át gondosan odafigyeltél előtte és utána is a kajádra. Nem dől össze a világ, sőt lehet hogy még az edzés is jobban fog menni utána. Ha nem tartasz regenerációs időszakot, illetve visszatöltéseket.. akkor idővel megboszulja magát. Hova tovább, néha lazítani is kell. És mikor máskor, mint a családod körében a szeretet ünnepén.

Nem mellesleg én közel 20 éve edzem, ebből 18 éve a genetikai maxom környékén vagyok. A kajára már régóta nem figyelek, beállt az anyagcserém úgy ahogy van. Nyilván én is a testépítős kaját nyomom az év jelentős részében. De mikor elutazom nyaralni, vagy összeül a család.. akkor kivételt teszek. Ez is erősíti a szabályt.

2019. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hat ja 4 eve edzek es nekem ez beivodott a napjaimban es nehezen tudom elengedni de akkor max egy tiramisu :D
2019. dec. 24. 12:29
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Milyen versenyre készülsz?
2019. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nincs verseny ;) de ha egyszer valamit komolyan veszek azt komolyan is veszem.

Ezert tudtam felvetelizni egyetemre is utolso ket evemben 365napbol 365napot matekoztam ;) ez nalam ilyen elhivatottsag

2019. dec. 24. 13:04
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Ezt én értem,de néha kell ilyen is hogy ne csavarodj be
2019. dec. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja most lehet akkor lesz egy kis lazitas, illetve mindenkinek kellemes unnepeket kivanok
2019. dec. 24. 13:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Könnyedén. Először is nem kell mindenből kajálnod, csak amiből akarsz, és csak annyit, amennyit akarsz.


Tudom, tudom ... most van az "eteve szerető" anyák - nagyanyák nagy napja (3 napig), de neked meg azért van a szád, hogy tudj vele nemet mondani, ha a gyomorod, de főként, ha a hócipőd is teli van már az etetéssel. Pont. Ilyen egyszerű.

2019. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igy van, ez a jo hozzaallas, koszi ezt fogom tenni :)
2019. dec. 24. 15:26
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
" 365napbol 365napot matekoztam " Gratulálok, balfa*z!
2019. dec. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nos, én nem foglalkozok testépítéssel, ugyanakkor nem szeretnék hízni, ezért megértelek. Viszont tisztában vagyok az arányokkal, 2-3 nap az semmi, csak annyi, hogy addig kicsit rosszul vagyok a sok szeméttől, de legpesszimistább becslések szerint sem érheti el a fél kiló zsírt. Miközben az ünnepek között van a legtöbb időm mozogni.
2019. dec. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!