Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy birkoztok meg azzal a...

Hogy birkoztok meg azzal a tudattal hogy itt van az unnep es mindenhol kajalnod kell?

Figyelt kérdés
En kb csak csirket es feherjetirmixot fogyasztok, de a csaladbol mindenki ki van ram akadva...nem ertem ez az en dontesem miert nem tamogatnak benne, masnal is ilyen rossz a helyzet?
2019. dec. 24. 12:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én, aki nem tud hízni, azt mondom, hadd jöjjenek a plusz kalóriák, kell a pozitív kalória egyensúly, sőt, egy egy ilyen ch kiruccanás után lehet a legjobbakat maxolni, főleg ha hozzávesszük a kép nap teljes pihenőt, 10 (!!!!) óra napi alvással. :) Nektek hízékonyabb sporttársaimnak pedig csak annyit tudok mondani, hogy 2 nap alatt akkor sem tudtok annyit ennyi, hogy bedőljön egy forma, ha meggebedtek. (tekintsünk el itt a versenyformáktól, átlag emberekről beszélek) Persze azért egy pár kilóval többet mutathat a mérleg, meg akár látszhat is, de ez csak a ch által megkötött víz miatt van, senki ne ijedjen meg, hamar kiürül. :) Kellemes ünnepeket
2019. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Aznap voltam utoljára karácsony előtt edzeni, amikor kiírtad a kérdést, ma karácsony óta először. Tömtem magamba a sütit és a szokásos karácsonyi kajákat. 10 deka jött fel. Szerintem ezt azért túl lehet élni.
2019. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért kell szélsőségesen étkezni kérdező? Nálunk karácsonyra pulyka volt krumplival, jó sok savanyúsággal meg halászlé. Semmi bajod nem lesz ha néha ilyeneket eszel, legalább néha jóléreznéd magad tőle és nem lennél depressziós.


Mellesleg ott a hal, marhahús, bab, lencse, zabpehely és még másik 50 fehérjedús, egészséges étel amiket mind ehetnél. Szóval nem azért "néznek hülyének" mert csak csirkét eszel, hanem azért mert tipikus beszűkült aggyal csinálod az egészet.

2020. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!