Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen testet mennyi idő...

Egy ilyen testet mennyi idő alatt lehet elérni? (kép lent)

Figyelt kérdés

Ilyet: [link]


Kb egy ilyesmibol?(20-25testzsír kb)


[link]



2020. jan. 5. 21:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a kiindulási alaptól, még ha 20-25% között is van a két egyén tzs-je. Van akinek valóban meg lehet fél éven belül, van akinek 2 év alatt is necces.
2020. jan. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm,és esetleg aki benne van a témában,az itt,vagy esetleg privátban tudna segíteni 1-2hasznos tippel?Nagyon megköszönném🙏
2020. jan. 6. 12:33
 13/18 anonim ***** válasza:

Simán megvan az a kar 40-hez igen közel, kb. 38cm minimum.


Nekem 35cm, és jóval vékonyabbnak tűnik a képeken... 185 centihez igaz.


Az mondjuk vicc, hogy edzés nélkül milyen sokan néznek ki ennél jobban, ez már ilyen bevett duma.

2020. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Figy, első vagyok. Azért írtam 4-6-ot, mert ha valóban 20-25% környéki a tzs-d, akkor kb 4 hónap alatt megy le 12% környékére. Ennyi idő alatt pedig bőven jön annyi izom mint amennyi a srácon van a képen.. mivel rajta sincs túl sok. Valóban igaz, hogy egy szikárabb alkat alapból így néz ki. Szóval ha belekalkulálom, hogy lövésed sincs a dolgokról, viszont kezdő vagy ambicióval és fejlődési potenciállal.. akkor valóban nagyon max 6 hónap.
2020. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ertem,rajta leszek..

191cm es 84 kg vagyok ami idealis,viszont sosem sportoltam igy ami van rajtam az majdhogynem ami lehet az zsir...

Nekem most akkor tomegelo etrendet kene keresnem vagy inkabb szalkasitot?

2020. jan. 6. 15:39
 16/18 anonim ***** válasza:
Magas fehérjebevitel mellett minimálisan legyen alacsonyabb a bevitt kcal, mint az elégetett, így kezdőként jön fel pár kiló izom és megy le zsír is, tehát lehet, hogy mondjuk 6 hónap múlva 80-82 kiló leszel, de lement 10% a testzsírodból.
2020. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35%

Ennyire megerőltető csinálni egy olyan képet amin nem látszik az arcod ?

Le lehet pontozni de honnan a tökömből találgassuk ki te hogyan nézel ki per pillanat ?


Lehet tök más az izomformád-testalkatod mint a fenti képen a csávónak.


Istenem...

2020. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy kell felrakni képet..
2020. febr. 20. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!