Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés mellett házimunka...

Testépítés mellett házimunka beleférhet?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén nem akarok kockáztatni, egy rossz mozdulat és jön a szakadás, húzódás. Eddig barátnőmet kértem meg, de már kezdi unni a mindennapos mosogatást, felmosást, porszívózást.


Kénytelen leszek takaritónőt felvenni...



2020. jan. 6. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Kizárólag pihenőnapokon
2020. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kemény csávó lehetsz, ha egy mosogatástól elszakad valamid :D
2020. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az ilyet mint te ki kéne tényleg küldeni fát vágni vagy követ törni, épitse ott a testét, talán férfit faragna belőle...


most komolyan, nem érzed röhejesnek magadat azért, ahogyan élsz? én férfiként rohadtul szégyellnék egy ilyen kérdést kiirni, minden egyes szavát...


azt csodálom csak, hogy van egy ilyen "férfinak" barátnője

2020. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: nyugodj meg bátran, valószínűleg nincs neki. :) Bemutatom a kategória trollját, aki hasonló nagyképű kérdésekkel bombázza a gyakorit, iskola szünetben. Gondolod, hogy egy barátnővel rendelkező egyén kamukérdéseket ír ki gyakra életvitel szerűen? Nemhiszem...

Férfinak sem férfi, valószínűleg gyerek, az izmaiért meg nem lenne kár, ha szakdnának, mert szart sem ért testépítés terén, ha mégis, nem poénkodna vele állandóan.

2020. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hello Kolléga! Nekem is ugyan ez a problémám, én a barátnőmnek adok havonta egy huszassal többet, h ne rinyáljon, csinálja is azóta szépen. Remélem tudtam segíteni 😉
2020. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!