Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjeport ajánlotok?...

Milyen fehérjeport ajánlotok? És mennyit?

Figyelt kérdés

nemrég kezdtem el edzeni,heti kétszer.A cél az lenne hogy egy kicsit hizzak,izmosodjak,formásodjak.Nem akarok nagyon izmos lenni,csak csinosabb.Milyen fehérjeport ajánlotok edzés utánra és mennyit?Az étkezésre nem akarok nagyon oda figyelni,elég változatosan eszek és sokat.


16/L/53kg



2020. jan. 19. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ilyen fiatalon meg ne akarj feherjezni, probald meg normalis kajakbol bevinni a napi kb 50g feherjet, annyira nem nehez.
2020. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az étkezésre nem akarok nagyon oda figyelni,elég változatosan eszek és sokat.


Na itt a gond, az edzésben az étkezés a lényeg 80% ban a maradék csak az edzés és más egyebek. Megfelelő étrend nélkül egész nap a teremben lehetsz nem érsz el sok mindent.


Egyébként szinte mindegy milyen fehérje kezdésként nem kell rögtön a legdrágább legmárkásabbakat venni. Egy sima tejsavó fehérje tökéletes, igazából még amolyan nasinak is tök jó ha finomat veszel belőle jól tud edzés után esni.


De ha hízni és kicsit izmosabb akarsz lenni akkor kell bevinned extra szénhidrátot, anélkül az edzés a testedet még jobban eldeformálja mert ha nem kap elég szénhidrátot az izmaid építi le, a táplálkozás elképesztő fontos.

2020. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és étkezésnél illetve szénhidrát bevitelnél mire kéne odafigyelnem?
2020. jan. 19. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Itt minden infót megtalálsz


[link]

2020. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2020. jan. 19. 22:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
53 kilósan nincs szükséged étrendkiegészítőkre. Aki mást mond, le akar húzni.
2020. jan. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szvsz még 85-90 kilósan is határeset. Egy kis odafigyeléssel ott is simán fedezhető kiegészítök nélkül.
2020. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Itt a 2,5 kiló 9000, első linken 3 kiló 10500, én ezt a 2-t szoktam venni.


De az is igaz, aki írta, hogy fölösleges. Ha eszel minden nap húst/tojást/sajtot/túrót/halat/hüvelyeseket már bőven jó vagy. Neked lányként ekkora testsúly mellett napi 70-80g fehérjével is bőven lehet izmosodni ez meg simán meg van 1 nap pl 20 deka húsból meg 4 tojásból kiegészítve a többi kajából jövő járulékos fehérjével.

2020. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nutriversum - olcsó, finom.

Biotech - drága, finom. Akciónál megéri.

2020. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha eszel elég húst, tojást, tejterméket, akkor kidobott pénz, főleg, hogy 53 kilós vagy, így nincs szükséged napi fél kiló csirkére.

Én 52 kilós vagyok, ha csak heti pár edzésem lenne, eszem ágába se jutna pluszba pótolgatni. De nekem 6-12 óra edzésem van most egy héten (munka mellett), mert versenyre készülök. Neked hobbi szinten csak pénzszórás lenne.

2020. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!