Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés előtt és/vagy után...

Edzés előtt és/vagy után érdemes futni?

Figyelt kérdés

Pár honapja járok konditerembe, az érdekelne, hogy a sújzós/gépes stb. edzések előtt érdemes-e futni bemelegítésnek.Illetve én utana is szoktam futni.

Előtte ~2km, utána ~1km tehát nem sokat.

Van ennek bármilyen jó vagy rossz hatása?



2020. febr. 12. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
9. Szerintem meg minden átlagos embernek kéne tudni első hallásra a parciális integrálást első hallásra, még se tudják a hallgatók se. Szóval lóg.szt nem érsz azzal, hogy "kéne", ha nem tudja akkor nem tudja, szóval fut amennyit tud.
2020. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Semikor.Futkározzon a radai rosseb!

Hova szaladjak?

Sose értettem ezt a futásmániát.

Kell cipő,kell talaj,kell elmenni kocsival valahová,hogy fuss,vagy kerülgeted a járókelőket,a kocsikat,szívod a dzsuvát a tüdődbe,meg szétcseszed a bokádat.

Persze ez csak szubjektiv tőlem.


Bemelegítek sorozatokkal,vagy taposok a gépen,ha cardiozni akarok.

Vagy cardiovaskuláris edzésnek lezavarok 50-100 ismétlést.

10 szer többre megyek vele.

2020. febr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#11 én tudok :D


#12 azzal semmire nem mész. Igazi 21. Századi ember vagy, elmész kocsival egy zárt helyre, hogy egyhelyben sétálj. Az ilyenek miatt fog kipusztulni a bolygó.

2020. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

13#


Nem tudom miröl beszélsz,lehet hogy mattam pusztul ki a föld,mert nem tartozom a nyargalászók közé,de azért csakxolok az emberek 90% a örülne,ha olyan kondiba lenne ,mint én.Azonkivül elég sokat vagyok a szabadban,mert vannak más elfoglaltságaim is.

2020. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én edzés előtt szoktam futni kicsit bemelegítés miatt
2020. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!