Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit kell ennem, hogy...

Mennyit kell ennem, hogy plusz izomtömegem legyen, és ne csak szálkásodjak?

Figyelt kérdés

63 kg és 175 cm magas vagyok. Evéssel szeretnék tömeget növelni, csak ételekkel. Valaki vegán, nem eszik húsokat. Én fehérje porokat nem szeretnék enni/inni.

23F



2020. febr. 17. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

3500-4000kcal


Azt örömmel hallom, hogy nem akarsz porozni! Nincs szükség rájuk, csak a marketing hiteti el a hiszékenyekkel.

2020. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Úr isten! Kinek van ideje ennyit enni, meg étellel foglalkozni? :O

Ez rengeteg pénz és belefektetett energia. Kb 5x annyi munka, mint maga az edzés. Egész nap a konyhába kell lenni, aztán pedig edzőterembe, ha valaki az én helyzetemből akar izmot fejleszteni? :/

2020. febr. 17. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Ez az életmód nem való mindenkinek. Komoly áldozatokat kell hozni. Látod, itt nem csak arról van szó, hogy az ember feszeng a strandon, felszedik a prémium nőket.


Ez ennél sokkal, sokkal több. Ha nem úgy gondolod, hogy ez számodra sok akkor kíméld meg magad a csalódástól és bele se kezdj!

2020. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!