Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyire gyengék és puhányok...

Ennyire gyengék és puhányok lennének a testépítők?

Figyelt kérdés

Sose voltam az a látványra edző típus, konditeremben sem voltam soha. Így a házi karantén ideje alatt belebotlottam a neten pár testépítő csatornájába.

Elég sportosnak néznek ki, de tényleg nem bírnak normálisan, szabályos 100 fekvőt megcsinálni ?


https://www.youtube.com/watch?v=X2heAjoaZBw

Talán ő (Tari Ádám) mind közül a legkomolytalanabb.. Pumpeddel karöltve. https://www.youtube.com/watch?v=ttK48SmpHnY


Ő már jóval profibb, de meglepett ő sem bírta ezt a Selly upot végigcsinálni könnyedén (30 push).

https://www.youtube.com/watch?v=rtjVz3uQqHA&t=5s



Akiknek szinte minden (kaja, életmód, edzés stb.) erről szól, mindössze az insta-youtu világ illúziói? valójában meg csak fehérjepor+kox az egész ?


Ezeket látva jobban meggyőződtem, saját testsúlyos edzést csináljak továbbra is, + egykezes súlyzóval. Se étrend, se diéta, se fehérje, de 100 fekvőt azért megcsinálok megerőltetés nélkül.



2020. márc. 29. 01:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%
Én megcsináltam a 100 fekvőt.Nem vagyok testépítő,erőemelő vagyok.
2020. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

Fekvőtámasz nem az erőről árulkodik, sem erőnlétről.


Csak hogy mennyire vagy gyakorlott fekvőtámaszozásban.


Szóval semmit sem jelent ha valaki nem kifejezetten jó bennük.


"Ezeket látva jobban meggyőződtem, saját testsúlyos edzést csináljak továbbra is, + egykezes súlyzóval. Se étrend, se diéta, se fehérje, de 100 fekvőt azért megcsinálok megerőltetés nélkül."


Grat szép a 100 fekvő, de semmit sem jelent.


Meg ez nem egy racionális indok arra, hogy ne konditerembe edz vagy hogy normálisan étkezz, mert úgy tudsz csak optimálisan erőt vagy éppen izmokat növelni.


Szóval ha ez a cél, akkor hülyeség nem kodniteremes edzést csinálni.


Ha csak a mozgás forma miatt csinálok a saját testsúlyos, akkor mert értelmetlen ez az indoklás. :D

2020. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Lacagyerek válasza:
52%

Látom Paul Wade Fegyencedzése megértő fülekre talált.

Egyszerűen nem lehet és nem is kell a sportokat összehasonlítani vagy összekeverni. Ha valaki testépítő akar lenni akkor egyáltalán nincs szüksége 100 fekvőtámaszra. De ezt soha nem fogom fel, hogy miért nem lehet megérteni, hogy ezzel nem lehet mérni ki mennyire kemény. Te se tudod azt megcsinálni mint egy testépítő,a testépítő se azt amit te vagy akár egy erőemelő. Mindenkit csak a saját sportágában lehet minősíteni amire készül és edz. Egy Box világbajnok se dobál edzés gyanánt kosárlabdát a palánkra, de ez mindenkinek egyértelmű, akkor azt miért nem lehet megérteni, hogy minden más sportág így működik. Ha viszont valaki nem versenyez csak szimplán a teste karbantartása végett edz, akkor úgy is olyan mozgásformát választ ami neki szimpatikus és örömet okoz. Legálábbis így kéne nem pedig úgy, hogy nem bir 100 fekvőt csinálni akk maradok a saját testsúlynál mert a súlyzótól ilyen leszel.

Esküszöm mikor elolvastam a fegyencedzést akkor azt hittem az a valami nem fog senkinek se kelleni, erre még ma is fújják szinte szó szerint azokat a b@romságokat amik le vannak benne írva.

2020. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

igen, puhányak…

ezt nézzétek, hogy lenyomja a nagy csávót a kisebb gyerek bunyóban


[link]

2023. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!