Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Németh István (HungarianHammer...

Németh István (HungarianHammer) szerintetek is túltolja?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje követem már instagramon Németh Istvánt, kezdetben szimpatikus volt, de mostanában kezd sok lenni.

Saját magát tartja a legjobb online edzőnek. Nem csak Magyarországon, hanem a világon is az élmezőnybe sorolja magát online edzősködés terén. Folyton henceg a farokméretével (ami tényleg nagy, de basszus ezt miért kell hetente kétszer elmondani?).

Többször leszól itthoni edzőket, majd ha válasz érkezik rá akkor “én csak elmondtam a véleményem, ehhez jogom van”, de ha valaki őt kritizálja akkor egyből tiltja és/vagy idiótának nevezi a másikat.

Illetve sok dologban azt hiszi ő a legjobb és ezt hangoztatja is, elmondása szerint ért a hatékony alkoholfogyasztáshoz, a fűhöz, a szexhez, a vezetéshez és aki nem úgy iszik mint ő, vagy nem úgy szexel mint ő az tuti lúzer. Ezeket nem én találom ki, sztorikban, videókban ezeket többször kifejtette. Ja és személyi edzést is ő tart a legkeményebben...


Szakmailag elismerem, bizonyára ért a táplálkozáshoz, edzéshez, szteroidokhoz, tart is egy jó formát ahhoz képest hogy évek óta nem versenyző. Illetve üzletileg is ügyesen felépítette ezeket az online challenge-eket, szépen profitál belőle. Egy ilyen 6 vagy 8 hetes challenge ára 35.000 forint és jelentkeznek vagy 100-an, és tart 3-4 ilyet évente. Emellett 15.000 forint egy óra személyi edzés, 15.000 forint egy óra telefonbeszélgetés vele és még Amerikában is dolgozik. Szóval bizonyára jól profitál belőle, csak ez a hatalmas nagyképűség a testépítés világán kívül is, kezd sok lenni.


Ti mit gondoltok róla, nektek bejön ez a nagyképű stílus?



2020. márc. 30. 00:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, mondott ilyet is, hogy Amerikában nem igazán állít meg a rendőr ok nélkül így ő szokott ittasan vezetni, mert úgysem állítják meg. Sőt állítása szerint füvezés után is szokott vezetni, mert még jobban is koncentrál tőle. Roppant példamutató magatartás.


Ma is alkotott instagramon, kérdezték hogy viselte a hosszú utat haza, van-e kellemetlenség az időeltolódás miatt. Erre kijelentette, hogy a jetlag egy baromság, nem is létezik és csak nyafogás az egész, aki ezt nem tudja megoldani az semmit. Az, hogy az ő szervezete jobban viseli az időeltolódást az nem azt jelenti, hogy akié nem az egy nyafogós idióta. De persze Németh István ezt is jobban tudja. Szóval ezek azok a dolgok amik abszolút nem szimpatikusak benne, hogy lát valamit a saját szemszögéből és úgy gondolja, hogy csak az lehet helyes és mindenki más vagy rosszul tudja vagy szimplán hülye.

2020. márc. 31. 01:05
 12/14 anonim ***** válasza:

2009 óta követem online felületeken.

Ask fm-es időszak óta lett ilyen.


Amúgy azt sokszor elfelejti hogy az online edzést Milostól koppintotta meg úgy az összes "jó tulajdonságát" mástól vette át.

Amivel nincs semmi baj csak ehhez mérten kicsit nagy az egoja.

De amúgy ha nem akarsz vele szakmailag együtt dolgozni (amiben jó) akkor ne kövesd ha idegesít annyira nem nagy szám a magánélete hogy megérje követni őt.


Röviden a válaszom az hogy: igen szerintem is túltolja.

2020. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

a "Testépítés kamuk nélkül" videóban szimpatikusnak tűnt, aztán valami olyasmit kommenteltem hogy oké hogy eljutott az olimpiáig meg minden, de nem kellene ennyire túltolni, még a pankrátoros előadásán is "én vagyok az egyetlen magyar aki kijutott az olimpiára!", ja csak épp az utolsó mezőnyben végzett és saját elmondása alapján úgy tolták be az olimpiára és nem azért mert annyi rangos versenyt nyert volna, na mind1 szóval erre ő maga reagált hogy én egy kis hülye gyökér vagyok meg menjek az anyámba :D


Ja meg egy másik videóban mondta hogy milyen jófejek itthon az emberek meg kedvesek meg minden, csak hogy az előző videóban a kamuk nélkülben meg pont az ellenkezőjét mondta, hogy utál itt lenni, itt minden ember búvalbaxott meg letargikus ... ezt is szóvá tettem a videóban és hát persze megint elküldött az anyámba :DDD Ennyit róla, hülye gyökér, ja és ha kérdezel tőle valamit facebookon akkor baxik válaszolni csak ha fizetsz neki "edző tanácsért"

2020. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

# 13 Az előtted lévő kommentelő vagyok.


Gondolom azért nem válaszol mert 1000. olyan kérdést kap hogy "mennyi fehérjét egyet egy nap" és hasonlók :D


Azért régen sok mindenre válaszolt nyilván már megunta/illetve ebből él nagyjából így felhagyott az ingyen válaszokkal.


Amúgy hobbi testépítőként nem hinném hogy rá lennél szorulva arra hogy tőle kelljen tanácsot kérni lemerném fogadni hogy 1-2 perces google keresés után meglenne a kérdésedre a megoldás.


Hobbi szintű testépítéshez (akár koxolsához is) 100%-ban elegendő ismeret áll rendelkezésre magyar nyelven az interneten.


Sajnálom azt a sok balekot aki nem tud egy étrendet és edzéstervet összerakni magától és ezért 15-40 ezreket fizet havonta :D

2020. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!