Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nincs sok pénzem kajára és...

Ha nincs sok pénzem kajára és nem szeretek diétázni, akkor testépítés helyett jobb választás az erőemelés?

Figyelt kérdés

Testépítők mindenféle drága,alacsony zsírtartalmú kajákat esznek,kókuszzsírban sütnek,mandulatejet isznak..

Egy erőemelő ezzel szemben megteheti,hogy átlagos kajákat eszik,nem kell lemenni 8%-os testzsírra,stb..



2020. márc. 30. 17:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A zabkása meg megfosat.Én olyat nem eszek többet.
2020. ápr. 1. 11:52
 12/25 anonim ***** válasza:
Hozzászoksz a rosthoz néhány nap alatt, de ha nem vagy nyitott az egészséges kajára, akkor a testépítés nem a te sportod.
2020. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Azért leszek erőemelő.

Fél évig ettem zabot,állandóan wc-re jártam napi 3-4x.Nem bírtam ki egy napot úgy a suliban,hogy ne menjek el nagyszünetben szarni.Nem kell több zab.

2020. ápr. 1. 17:46
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy a zab egészséges,nekem szétszedi a beleimet.
2020. ápr. 1. 17:47
 15/25 anonim ***** válasza:
Tejjel vagy tejsavó fehérjével csináltad a zabkását? Az se tesz jót a beleidnek, ezért is isznak növényi tejeket
2020. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ledaráltam a zabot és fehérjeturmixhoz adtam hozzá,úgy ittam.
2020. ápr. 2. 17:19
 17/25 anonim válasza:
Te nagyon hülye vagy.
2020. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Indok?
2020. ápr. 11. 23:27
 19/25 anonim válasza:
Az erőemelők is azért erősek, mert egy edzés után a megedzett izom regenerálódik, nagyobb lesz, és erősebb, továbbá az idegpályákat is edzik az alacsony ismétlésszámokat alkalmazva. Mivel írtad hogy ,,nincs pénzed kajára" azt feltételezem hogy egy rendes tömegelős étrendet sem engedhetsz meg magadnak, ami elengedhetetlen ahhoz hogy nőjj. Tehát ha az sincs meg, felesleges erőemelősködnöd, mert nem jutsz előrébb, sőt, az erőemelős 4-6 ismétléses gyakorlatok rendesen szétbombázzák az adott izmokat, így fennállhat az is hogy inkább izmot bontasz az edzésekkel ha nem kajálsz rá utánuk rendesen.
2020. ápr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#19

A zsíros kenyér olcsó kaja és könnyű belőle sok kalóriát bevinni. Akár kanállal is ehetem a disznózsírt és meglesz a növéshez szükséges 3000 kcal.

De csirkemell-rizsből nem fogok annyit bevinni

2020. ápr. 22. 02:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!