Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4 hónap alatt le tudok fogyni...

4 hónap alatt le tudok fogyni 10 kilót, és egy minimális hasizmot növeszteni?

Figyelt kérdés

Napi kb 2 órát futok/kocogok/ugrókötelezek, és max 700 kalóriát eszek.

És emellett szeretnék hasedzéseket is csinálni. 4 hónap alatt látszana az eredmény? Melyek a leghatékonyabb gyakorlatok?

(Most a karantén ideje alatt nagyon elengedtem magam, nem mozogtam semmit, így híztam 3-4 kilót!!!! Pár hét alatt!!! (Valakik azt mondják fogyton, hogy a fogyáshoz idő kell, hisz ami rajtunk van, az sem pár hónap alatt jött fel... De nekem mégis sikerült pár hét alatt ennyi... :c Ezért most sürgősen változtatnom kell))



2020. ápr. 27. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, hogy a napi energiaszükségleteden felül 700 kcal?

Amúgya BMR szinten érdemes alapul venni, annál ne egyél kevesebbet. Ez arra kell, hogy a tested egyáltalán funkcionáljon. Csak hasra ne eddz, baromság. Aránytalan leszel, romlik a tartásod, és még csak nem is hatásos. Az egész testes edzések sokkal jobbak, akkor is, ha napokra szeded szét, akkor is, ha egyszerre edzel meg mindent. Hát edzés nélkül görbe leszel (pláne extra hasazással), láb/fenék edzés nélkül lapos seggű, pálcika lábú, kar edzés nélkül vézna karú, csontos vállú. És nem, nem tudsz túlzottan kiizmosodni, azt nem adják olyan könnyen. Helyi zsírégetés pedig nem létezik, szóval hiába híztál hasra, az nem fog hasazással lemenni.

2020. ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ú, 11-es, köszönöm hogy adtál reményt, én pont olyan "csontváz" akarok lenni :D

Én nem szeretnék olyan nagy edzésekbe belekezdeni, mert nem akarok olyan bazinagy segget, combot, kart, max hasra egy kicsi izmot, az mondjuk még türhetően néz ki, de azért abból se kellene sok, csak mondtam, egy minimálisat szeretnék.


Nekem már mostis nagy evészavarom van, 3pp ezen szeretnék változtatni azzal, hogy beosztom hogy mit, mikor és mennyit esze

2020. ápr. 28. 08:24
 13/13 A kérdező kommentje:

És én inkább combra híztam szerintem, ha mondjuk 3 napig nem eszek semmit, és kiürül a gyomrom, akkor egész vékonynak mondható vagyok azthiszem :))

De az lenne a célom, hogy ne kelljen 3 napot koplalnom, hogy olyan legyek.

2020. ápr. 28. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!