Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam 64 kg-ról 60-ra...

Lefogytam 64 kg-ról 60-ra (170 cm vagyok) kalóriaszámolással, talán egy nagyon minimális felesleg van még, de erről már nem szeretnék fogyni, csak 1. hogyan formásodhatnék egy kicsit? 2. hogyan tartsam a súlyom?

Figyelt kérdés

2016. jan. 17. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Végezz az adott testrészre gyakorlatokat(neten találsz különféle edzésterveket), akkor egy idő után formálódni fog.(az hogy mennyire abba sajnos a genetika is beleszól :( )ahhoz hogy tarts a súlyodat meg kell találni azt a pontot, ahol már nem fogysz de nem is hízol (általában 2000 kalória körül szokott lenni, abban az esetben ha +-ba még lesportolsz mondjuk 500-600kcal-t akkor logikusan annyival többet ehetsz.) Eddig nemtudom milyen volt az étrended, de súlytartásnál már nem kell annyira korlátoznod magad. (de azért mindig legyen kontroll) további sok sikert a céljaidhoz. :)
2016. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2016. jan. 17. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!