Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit változtassak a melledzésem...

Mit változtassak a melledzésemben?

Figyelt kérdés
Jó genetikával rendelkezem, mesomorph alkat vagyok. Viszont a mellem nagyon lassan fejlődik. Heti egyszer edzem, alapgyakorlatok és egypár kiegészítő is ( fekvenyom./egykezes súly. nyomás/tárogatás/tolódzkodás ) de nagyon lassan fejlődik az alsó és a középső ott is felsőbb része. Tudom nem választjuk szét az izmot alsó felső mellizomra, de valakinek valami ötlet ami segíthet ? Esetleg edzem heti 2x, 3-4 nap elteltével?

2020. máj. 8. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A ket edzes megoldas lehet. En jobban ajanlom a komplett edzesterv valtast, ugy jobban tudod illeszteni a ketto mell edzest. Ha nem szererned, akkor a kovetkezo opcio: Het elejen fekvenyomas 4-5 munkasorozat, het kozeen egy teljes erteku mell edzrs ahol a rudas fekvenyomast lecsereled egy kezes fekvenyomasra.
2020. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

először is edzd meg minden héten 2x heti sorozatok száma legyen 10-20 között és hagyd a sok gyakorlatot egy izomra hülyeséget,

válassz ki egy nyomást meg egy tárogatást és kész


ha ezt csinálod figyeld meg 2hónap alatt jelentősen növekedni fog a melled

2020. máj. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja még annyit hogy a mellizomnak nincsenek külön részei

csak egy izom van a nagy mellizom

2020. máj. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez volt a problémám mesomorphként. A vállaim domináltak. Nekem az segített, hogy nagyobb mozgástartományban edzettem mellet pl. Szélesen fekvő és hozta is a kívánt eredményt. Plusz súly sem árt.
2020. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Mindenképpen akkor megedzem heti 2x.

2., a 10-20 sorozatban mehet 8-12 ismétléssel?

2020. máj. 11. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!