Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok ebben segíteni?

Tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval, kb 1,7-8 éve edzek, 17 leszek. most volt egy 6 hónap kihagyásom magánéleti problémák miatt, eléggé összementem. A maximum amit elértem, az 80 kg fekvenyomásban olyan 4-5 ismétlés, kis segítséggel, felhúzásban maxot nem próbáltam, olyan 100-110 kg-al csináltam anno. guggolás 120-ba ment 4. Ezt úgy értem el, hogy nem volt étrendem. Most viszont elérkezettnek látom az idejét, 80 kg 171 centi vagyok elzsírosodva sajnos :( ha nincs rajtam feszülősebb póló nem is látszik hogy edzek, nagyon el vagyok keseredve. Szóval a kérdés az, hogy tudnátok írni nekem 80kghoz 171 cm, mezomorf alkathoz egy étrendet? nem feltétlenül a fogyás a célom, mert vannak hátrányos izomcsoportjaim, pl hát. (bár most az összes :,() Szeretnék egyszerre izmosodni, és zsírt leadni, tudom hogy lehetséges, annak ellenére hogy sokan azt mondják hogy nem. Olyan étrend kellene, amit nem nehéz megoldani, mert mostanában eléggé meg vagyunk szorulva, és ha tudnátok tanácsot adni abban, hogy milyen edzés lenne megfelelő nekem (felhúzásban, fekvenyomásban, guggolásban szeretnék fejlődni) akkor megköszönném. Célom egy esztétikus, és egyben erős forma elérése. Bocsánat az összeszedetlen fogalmazásomért, csak nagyon be vagyok "izgulva" most erre a témára :D

2020. máj. 9. 17:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfejeltettem leírni, hogy tavaly nyáron 70kg voltam, akkor is picit vizes voltam, mert hajlamos vagyok rá, de látszódtott az erezettség, és az izmok formája is valamennyire. azóta sajnos 10kg+ fejlött és hát.. annak nagyrésze bizony zsír :(
2020. máj. 9. 17:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne zabálj annyi szemetet
2020. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig oké..
2020. máj. 10. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!