Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kell valamilyen más mozgás is...

Kell valamilyen más mozgás is a kockahashoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is! Le szeretném szögezni,hogy ne gyertek olyan kommentekkel,hogy nagyon vékony vagyok,menjek orvoshoz stb..nem erről akarok senkit kérdezni. Orvos is megállapította,hogy genetikám miatt nem tudok hízni. Erről ennyit. Szóval,16 éves fiú vagyok 45-6 kilóval,175 cm. Mivel nincs zsír a hasamon,ezért ha befeszítem a hasam látszik valamilyen szinten pár kocka,de egyáltalán nem annyira. Edzeni szeretnék rá itthon. A kérdésem az lenne,hogy az alap hasizom edzésen kívűl kell valami egyéb mozgás? (Pl.futás stb..)

Köszönöm a válaszaitokat!



2020. máj. 10. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz hízni akkor hiába edzel. A több izom nagyobb tömeget is jelent...
2020. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen izom jöhet rám fel,továbbá nekem SOKKAL többet kellene ennem ahhoz,hogy hízzak. Kicsit félre fogalmaztam.
2020. máj. 10. 16:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy átlagemberhez képest kellene többet ennem :)
2020. máj. 10. 16:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor egyél többet.
2020. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! 🤦🏼‍♂
2020. máj. 10. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet itt flegmázni, de ez a helyes válasz és ez lenne a helyes döntés.
2020. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, elég a zsírmentes has és a hasizom gyakorlat a kockás hashoz. Az izomfejlődés viszont tömegnövekedéssel jár, ami fokozott tápanyagbevitelt kíván. Ezt a legtöbb embernek megoldja maga a szervezete azzal, hogy vagy lassít az anyagcseréjén, vagy többet igényel. Ha nem fejlődsz, akkor viszont muszáj neked bevinned a plusz egy étkezést.
2020. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!