Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy meghalt Czibók Laci?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 05:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom!!

Ha meg is úszta volna,valószínű maradandó agykárosodassal..

Maradjon az a vígasztaló tudat,hogy talán nem is akart volna élni tovabb félig lebenulva,esetleg öntudatlanul.

Ugy ment el,hogy élete végéig mozgott,es aktív volt.

Nyugodjon bekeben!!

2020. máj. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rossz ember, sajnalom, nem ezt erdemelte.
2020. máj. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Lett volna esély arra, hogy maradandó károsodás nélkül megússza? Arra gondolok hogy tudott volna rendesen mozogni, beszélni, ellátni magát.
2020. máj. 27. 06:47
 4/26 anonim válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy elment, rengeteg videóját néztem.


Nekem egy ismerős kapott nagyon súlyos agyvérzést 60 éves korában, szerencséje volt, hogy voltak ott mellette, és azonnal vitték a kórházba. Nála is kiterjedt agyvérzés volt nagy területre, kb 6-7 év után szinte 100%-ra helyreállt utána. Addig féloldalas volt, eléggé bicebóca volt.

Viszont a következő már trombózis volt nála agyban, ahova meg vitték, nem voltak meg a megfelelő gépek a rehabilitációhoz.

Már vannak olyan gépek, amik egy trombózist is leszívnak agyból pillanatok alatt.

Csak hát a felismerés, meg a kórházbajutás a döntő ilyenkor.


Nem tudom a Lacinál mi lehetett, valószínű az lehetett a fő probléma, hogy egyedül volt, amikor történt az agyvérzés.


Agyvérzés, trombózis, szinte ugyanaz. A szívénél már volt ilyenje. Valószínű kaphatott rá vérhigítót.


Sajnos a sport a genetikai problémákat nem minden esetben orvosolja. :(

2020. máj. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
:( en is sajnalom :/ szerettem a videoit
2020. máj. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem a beszéde arra emlékeztetett, aki katonaként bement a big brother be, és a hisztiző emberek 1 hónap múlva kicsinálták, vitték a kórházba.

Nem mindenkinek való a média, sokszor mondta, ki hogy ver át kit anyagilag, lehet vele is megtörtént, és a vírushelyzetben minden apró hírre összeszorul a gyomra, hogy elveszti-e a munkáját.

Na meg a sport.

Sajnos elég stresszes, kockázatos életet élt.

2020. máj. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%
Ő az az ÉNB Miki? Nem kellett volna így 60 felett is ennyire nyomni a kokszot. Ez sajnos ilyen. Nyugodjék békében!
2020. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
72%

Semmit, nem ismertem. Akik szerették, azok biztos sajnálják, akik utálták, azok meg örülnek.


Részvétem.

2020. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Részvétem. Sajnálom szerettem a videóit, a betegségéről nem tudtam. Ilyen betegség mellett a komoly testépítés, versenyzés és ami ezzel jár hatalmas kockázat...Ettől függetlenül nagyon sajnálom és hihetetlen, hogy elment.
2020. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

8

Ne túlozzunk, akik utálták ennek szerintem azok sem örülnek. Egy tenyérbemászó figura volt, meg tett is azért hogy ide jusson, de ettől még a halálát senki nem kívánja.

2020. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!