Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy meghalt Czibók Laci?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 05:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%
Én szóhoz sem jutok.. szegény, pont most élhetett volna csak igazán.. ennek nyilván amúgy köze van a szteroidokhoz, bár már szerintem jó ideje nem használt semmit, ezek sajnos később is benyújthatják a számlát. Gina szerint heti 6ot edzett, mellette meg pörgött ezerrel az élete, amit együtt nem bírt a szervezete.
2020. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
45%

Nagyon megrendített a halálhíre, rengeteg videóját láttam :(

Nyugodjék békében!


22/L

2020. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
4%
senkit nem érdekel
2020. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem mindig tragédia, ha egy középkorú ember hírtelen bármilyen előjel nélkül hal meg.
2020. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

24# Alapból magasvérnyomással küzdött fiatal kora óta. Az arcán is lehetett látni, mert vörös volt a feje, látszott, hogy nem egészséges. Elnézést, de régebben én azt hittem piás, mert olyan alkesz szakadt ábrázata volt.

Erre a betegségre még heti 6 edzést lenyomott és állítólag kokszolt. Mi ebben a meglepő? Kapásból 5-10 testépítőt fel tudnék sorolni, aki belsővérzésben, szívinkfartusban, agyvérzésben vesztette életét fiatalon. És általában mindnek volt előjele csak telibeszrták, mert a siker a külső a pénz a hírnév fontosabb volt mindennél.

2020. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
95%
Sajnalom nagyon... de biztos vagyok benne ha nem ismerkedett volna meg a sulyzos edzessel es a kokszal me'g ma is elne :(
2020. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!