Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy meghalt Czibók Laci?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 05:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
28%
#7 Nem a kox miatt volt, nem volt 60 eves. A baratnoje vilagosan elmondta, hogy mi okozta nala az agyverzest.
2020. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%
11# Azért ne áltasd magad, ebben a helyzetben a kox csak rontott az állapotán. Magas vérnyomás, szívbetegség mellett még a megerőltető sport is árthat, hiszen a folyamatatos erőlködés is odavág a vérnyomásnak, plusz egy verseny hízás-fogyás, vízhajtás stb.
2020. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
69%
#11, mi okozta pontosan az agyvérzést? Leírnád, kérlek? Nem tudom, hol keressem.
2020. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Elvileg mar volt neki agyinfartusa, de ez nem biztos, en is youtubon olvastam kommenteknel
2020. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

#12 Kozvetett modon befolyasolhat, de nem ez volt az kozvetlen ok, csupan erre celoztam.

#13 Regota szivritmus problemai voltak, egy korabban kialakult verrog okozhatta az agyverzest. Vagy youtubeon mondta vagy bulvarnak nyilatkozta a parja, pontosan nem emlekszem.

2020. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15%
Semmit. Egyszer néztem bele egy videójába, annyi elég is volt belőle. Fél év múlva már csak a szerettei fognak emlékezni rá.
2020. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
39%

sajnálom szegényt, de hihetetlen, h milyen túlzásba esnek az emberek: „legenda volt, nagyon intelligens, jó ember volt”. „értéket közvetített a fiatalok felé” (ezeket írják a youtubeon)


hogy mi van???

ja meg a „trollok elérték céljukat” benyögéseket hagyjuk is. (nyilván a trollok miatt halt meg, nem az életmódja miatt meg vérnyomás- és szívproblémái miatt)

több videóját láttam, a korához képest rendkívül tájékozatlan, mindenkit lenéző ember volt meglehetősen ostoba rajongótáborral (a youtube-os rajongóktól kezdve az olyan végtelenül primitív videósokig, mint MC isti)


az meg, hogy ennyi trollja lett, nem véletlen: ha beleszállsz mindenkibe, fikázol, okoskodsz, akkor persze hogy meg fognak találni. ugyanazt kapta vissza, amit ő is adott. nem neki való volt a youtube-ozás, látszott, h nem votl hozzászokva a vitához, kritikához.

ezzel együtt nem kívántam neki soha rosszat, de nekem teljesen érthetetlen ez a hatalmas ajnározás, ami az agyvérzése óta folyik. nap mint nap nála 100x értékesebb, értelmesebb emberek kerülnek bajba, halnak meg, akikkel senki nem foglalkozik.


azt meg csak csendben jegyzem meg, hogy ha igaz, h tini kora óta vérnyomás problémái vannak, és így kokszolt meg edzett heti 6-7x, akkor nem meglepő, h ez történt vele, az a csoda, hogy eddig húzta.

2020. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
14%
csüdvözlendő hír!
2020. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%

Sajnálom . Nyugodjon békében !

Egyébként felesleges találgatni ,miért halt meg . Ismerek egy férfit, egész életében sportolt,nem dohányzik nem iszik, mégis 2* kapott szívinfarktust,egyszer meg agyvérzést . Nem mindenre van értelmes magyarázat,ráadásul itt senki nem orvos .

2020. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%

19


Van magyarázat: egész életében sportolt. A sport is lehet káros hatással, ha szív folyton maxon pörög, az bizony nem jó, előbb kikészül.

2020. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!